COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Yarmouth - Lymington jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspa Wight do Anglii.

Przewoźnicy Promowi - Yarmouth - Lymington

    • 14 Sailings Daily 40 min
    • Get price

Prom Yarmouth do Lymington

Yarmouth Lymington polaczenie laczy Wyspa Wight z Anglia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Wightlink. Polaczenie odbywa sie do 14 razy dzien ktore trwaja mniej wiecej 40 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Yarmouth Lymington zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Yarmouth - Przewodnik

Miasto Yarmouth znajduje się w zachodniej części wyspy Wight, która jest tuż przy południowym wybrzeżu kontynentalnej Anglii. Jest to jedno z najmniejszych miast w Wielkiej Brytanii, gdzie liczba ludności wynosi tylko 791. Miasto bierze swoją nazwę od jego lokalizacji przy ujściu rzeki Zachodniej Jar. Dziś w Yarmouth jest most nad rzeką Jar, ale początkowo byl prom, który przeplywal przez rzekę, dopóki most został zbudowany w 1863 roku.

Maly port wspiera wiele lokalnych firm, w tym sklepów, restauracji i hoteli, które opierają się na pasazerach z promow i jachtów, które korzystają z portu. Popularną atrakcją w mieście jest 16 wieczny Zamek Yarmouth, który jest teraz prowadzony przez English Heritage. To platforma zbudowana przez Henryka VIII do wzmocnienia Solent i ochrony Isle of Wight, majac historycznie ważną strategiczną pozycję dla każdej próby inwazji na Anglię.

Z portu miasta, promy wyplywajaj do Lymington w hrabstwie Hampshire, na kontynencie angielskim.


Lymington - Przewodnik

Miasto i port Lymington znajduje się na zachodnim brzegu rzeki Lymington na Solent, w dzielnicy New Forest w Hampshire, Anglia. Miasto posiada duży przemysł turystyczny, oparty na bliskości do New Forest i portu. Jest również głównym centrum żeglarstwa z trzech przystani. Lymington słynie z historii żeglarstwa, a w ostatnich latach stał się domem dla znanych światowych regatach takich jak Royal Lymington Cup, Worlds Etchells, MacNamara w Bowl i Source Regatta. Silne fale sprawiają, że trudne tor wyścigowy, a wraz z płytkiej głębi rzeki spowodowało Lymington tracąc wiele regat w Centralnym Solent, głównie uruchomić z Cowes na wyspie Wight.

Promy są uruchamiane z Lymington do Yarmouth od 19 wieku. Od roku 1990 zostały one obsługiwane przez Wightlink.Podróż trwa około 40 minut.