Ryde do Southsea Prom

Ryde Southsea polaczenie laczy Wyspa Wight z Anglia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Hovertravel. Polaczenie odbywa sie do 36 razy dzien ktore trwaja mniej wiecej 10 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Ryde Southsea zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Ryde do Southsea Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspa Wight do Anglii.

Ryde - Southsea Armatorzy Promowi

  • Hovertravel
    • 36 Przeprawy Dziennie 10 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Ryde Southsea

Pokazane ceny reprezentuja srednia cene w jedna strone zaplacona przez naszych klientow na tej trasie. Ceny podane sa od osoby.

Ryde Przewodnik

Ryde to nadmorskie miasto i port na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy Wight, który znajduje się na południowym wybrzeżu stałego lądu angielskiego. Miasto znane jest z dużych piaszczystych plaż, które są ujawnione w czasie odpływu. Molo jest czwartym najdłuższym w Wielkiej Brytanii i jest notowany na giełdzie. Bliźniacze wieże kościołów wyraźnie widoczne z morza należą do Wszystkich Świętych i kościoła Świętej Trójcy. Kościół Wszystkich Świętych został zaprojektowany przez George'a Gilberta Scotta, a zakończono budowe w 1872 roku. Wieża ma 177 metrów wysokości. Kościół Świętej Trójcy został zaprojektowany przez Thomas Hellyer i zakończony w 1845. Ryde ma kilka dużych otwartych przestrzeni publicznych poza promenada, a tereny do rekreacji publicznej obejmują Appley Park, Park, Vernon Puckpool Plac Symeon Ulica Recreation Ground Park, St Thomas cmentarz, Salter i Oakfield Football Club.

Z portu Ryde istnieje serwis poduszkowców do Southsea i usługi katamaranow do Portsmouth Harbour.

Southsea Przewodnik

Portsmouth przedmieście Southsea, na południowym wybrzeżu Anglii, w hrabstwie Hampshire, jest ulubionym wśród rodzin spędzających wakacje w Portsmouth i oferuje długi odcinek plaży, dwa mola i dobre centrum informacji turystycznej. Southsea jest szczególnie żywa część Portsmouth, jest wypełniona barów, kawiarni, niekończącej się rozrywki i zabawy w parku rozrywki na molo Clarence.Główną atrakcją położony tuż przy brzegu są cztery duże forty zbudowane w 1860 roku jako część próbując walczyć z miastem od groźby inwazji obcych. Stanowiły one część szerszego zakresu obrony która obejmowała również forty na kontynencie po mieście, choć nigdy nie były używane.

Istnieje regularne połączenie poduszkowców do Ryde na wyspie Isle of Wight, która biegnie od Southsea brzegiem morza.Czas przejście to około 10 minut.