Ryde
Southsea
Promy do Anglia
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Ryde - Southsea jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Wskazówki i informacje dotyczące Ryde - Southsea

Prom Ryde do Southsea

Ryde Southsea polaczenie laczy Wyspa Wight z Anglia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Hovertravel. Polaczenie odbywa sie do 27 razy dzien ktore trwaja mniej wiecej 10 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Ryde Southsea zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspa Wight do Anglii.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Ryde - Przewodnik

Ryde to nadmorskie miasto i port na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy Wight, który znajduje się na południowym wybrzeżu stałego lądu angielskiego. Miasto znane jest z dużych piaszczystych plaż, które są ujawnione w czasie odpływu. Molo jest czwartym najdłuższym w Wielkiej Brytanii i jest notowany na giełdzie. Bliźniacze wieże kościołów wyraźnie widoczne z morza należą do Wszystkich Świętych i kościoła Świętej Trójcy. Kościół Wszystkich Świętych został zaprojektowany przez George'a Gilberta Scotta, a zakończono budowe w 1872 roku. Wieża ma 177 metrów wysokości. Kościół Świętej Trójcy został zaprojektowany przez Thomas Hellyer i zakończony w 1845. Ryde ma kilka dużych otwartych przestrzeni publicznych poza promenada, a tereny do rekreacji publicznej obejmują Appley Park, Park, Vernon Puckpool Plac Symeon Ulica Recreation Ground Park, St Thomas cmentarz, Salter i Oakfield Football Club.

Z portu Ryde istnieje serwis poduszkowców do Southsea i usługi katamaranow do Portsmouth Harbour.


Southsea - Przewodnik

Portsmouth przedmieście Southsea, na południowym wybrzeżu Anglii, w hrabstwie Hampshire, jest ulubionym wśród rodzin spędzających wakacje w Portsmouth i oferuje długi odcinek plaży, dwa mola i dobre centrum informacji turystycznej. Southsea jest szczególnie żywa część Portsmouth, jest wypełniona barów, kawiarni, niekończącej się rozrywki i zabawy w parku rozrywki na molo Clarence.Główną atrakcją położony tuż przy brzegu są cztery duże forty zbudowane w 1860 roku jako część próbując walczyć z miastem od groźby inwazji obcych. Stanowiły one część szerszego zakresu obrony która obejmowała również forty na kontynencie po mieście, choć nigdy nie były używane.

Istnieje regularne połączenie poduszkowców do Ryde na wyspie Isle of Wight, która biegnie od Southsea brzegiem morza.Czas przejście to około 10 minut.