COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ventspils - Nynäshamn jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Ventspils do Nynäshamn - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Lotwa do Szwecji.

Na pokładzie promów

Przewoźnicy Promowi - Ventspils - Nynäshamn

  • 12 Sailings Weekly 8 hr 30 min
  • Get price

Opinie na temat Prom Ventspils - Nynäshamn

 • "Ventspils-Nynashamn"

  Mila podroz, prom przyplynal na czas. Jedyny minus to skomplikowany check-in w drodze powrotenj. W pierwsza strone nie ylo problemu, odebralismy biletu w okienku ale w drodze powerotnej tez sie okazalo ze musimy odebrac biletu w okieniu (a niby uz mielismy check-in zrobiony w obie strony) ta kwestia moglaby byc bardzier objasniona przy odbiorze biletow.

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Ventspils do Nynäshamn

Ventspils Nynäshamn polaczenie laczy Lotwa z Szwecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 12 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 8 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Ventspils Nynäshamn zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Ventspils - Przewodnik

Ventspils to miasto położone w północno-zachodniej części Łotwy, w historycznym regionie Kurlandii i jest 6. największym miastem w kraju. Leży na rzece Venta, na wybrzeżu Morza Bałtyckiego i słynie z dużych koncertów, festiwali i wielu innych przyjemności i imprez kulturalnych, które przyciągaja tysiące turystów każdego roku. Zimą miasto gości Ceremonie wręczenia radiowej nagrody łotewskiej "Musical Bank" i telewizyjny krajowy wybór na Konkurs Piosenki Eurowizji. W miescie odbywa sie również ostatni koncert łotewskiej muzyki pop w Ogrodzie Renka w lipcu. Ponadto, w drugi weekend lipca odbywają się obchody Festiwalu Morza. Dla rodziny, w Ventspils Adventure Park znajduje się stok narciarski, tor linowy, tor bobslejowy, trampoliny i inne rozrywki.

Co ważne, miejski portu pozostaje wolny od lodu i prowadzi usługi promowe do Szwecji i Niemiec.


Nynäshamn - Przewodnik

Szwedzkie miasto i port znajduje się w województwie sztokholmskim i jest około 60 km na południe od Sztokholmu. Na początku 20 wieku, Nynashamn stał się znany jako uzdrowisko, choć większość obiektów zostało zamknięte przed końcem I wojny światowej. Nastepnie miasto rozwinęło główne gałęzie przemysłu poprzez Telegrafverkets verkstäder (fabrykach rząd własnością firmy telekomunikacyjnej) w 1916 roku. Rafinerię zbudowano w 1928/29 przez Axel Ax: syn Johnson & Co. Każdego lata odbywają się tutaj lokalne targi rzemiosła. Podczas tych wydarzeń można przejechać się pociągiem parowym do i z Sztokholmu. Istnieje wiele restauracji i butików z lokalnie wykonanymi produktami.

Z portu odpływają promy mogą być brane do Gotlandii i Gdańsku w Polsce.