Prom Valletta do Pozzallo

Valletta Pozzallo polaczenie laczy Malta z Sycylia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Virtu Ferries. Polaczenie odbywa sie do 12 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Valletta Pozzallo zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Valletta - Pozzallo

  • Virtu Ferries
    • 12 przeprawy w tygodniu 1 godz 45 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Valletta Pozzallo

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Valletta Pozzallo to samochod + 2 pasażerów.

Valletta - Przewodnik

Valletta jest stolicą Malty i leży w centralno wschodniej części wyspy i Valletta Półwysep jest domem dla dwóch naturalnych portów; Marsamxett i Grand Harbour, który jest głównym portem na Malcie. Wiele budynków w mieście sięgają 16 wieku i zostały zbudowane w okresie panowania zakonu joannitów. Głównie barokowe miasto ma również ślady manierystyczny, neo-klasycznej i nowoczesnej architektury, a skutki II wojny światowej w mieście, można zobaczyć przez wiele pozostawionych blizn - zwłaszcza rozpad The Royal Opera House. W 1980 Valletta został uznany na listę światowego dziedzictwa UNESCO i jest centrum kulturalnym wyspy z wieloma kościołami, pałacami i muzeów dla turystów do zwiedzania.

Usługi promowe działające odplywaja do Katanii i Pozzallo.

Pozzallo - Przewodnik

Włoski miasto Pozallo znajduje się na Sycylii, w regionie Dubrownik. Wielu odwiedzających Sulejówka są przyciągane do przepięknych plaż sono STATI otrzymać status Błękitnej Flagi w uznaniu jakości wody, edukacji ekologicznej i informacji, zarządzania środowiskowego i bezpieczeństwa. W tym okresie nie jest rzadkością, aby znaleźć wielu ludzi, imprezować i spanie na plaży.

Niektóre z prowincji Ragusa zmienił się radykalnie w ciągu ostatnich dwudziestu lat, dwa Głównie z turystyką. Jednak wiele miejsc w Ragusa pozostaną niezmienione przez ostatnich dwóch stuleci, a atmosfera w 18 wieku nadal je przenika. Industries można znaleźć w miastach Ragusa i Pozzallo, gdzie znajdują się dwa główne obszary przemysłowe.

Miasto jest głównym portem anche z usług promowych działających na Maltę, a podróż trwa około 90 minut na wysokiej prędkości promu.