Travemunde
Klaipeda
Promy do Litwa
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Travemunde Klaipeda

Travemunde Klaipeda polaczenie laczy Niemcy z Litwa. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, TT Line. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 31 godziny 50 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Travemunde Klaipeda zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Niemcy do Litwy.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Travemunde do Klaipeda?

Czas przeprawy promowej z Travemunde do Klaipeda wynosi około 31h 50m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Travemunde do Klaipeda i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Travemunde do Klaipeda?

Cena promu z Travemunde do Klaipeda może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Travemunde do Klaipeda wynosi 285 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Travemunde a Klaipeda?

Jest 1 operator promowy dla Travemunde do Klaipeda i jest to
  • TT Line

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Travemunde do Klaipeda?

Zarezerwuj promy z Travemunde do Klaipeda poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Travemunde do Klaipeda?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Travemunde do Klaipeda z
  • TT Line

Czy można zabrać samochód na prom z Travemunde do Klaipeda?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Travemunde do Klaipeda z
  • TT Line

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Travemunde do Klaipeda?

Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • TT Line

Jak daleko jest Klaipeda od Travemunde?

Odległość pomiędzy Travemunde a Klaipeda wynosi około 625 mil morskich.

Travemunde - Przewodnik

Niemieckie miasto Travemunde znajduje się w Lubece i leży przy ujściu rzeki Trave w Zatoce Lubeckiej. Założona w 12. wieku przez Henryka Lwa, księcia Saksonii, kiedy zbudował fortecę w celu ochrony ujścia rzeki Trave, miasto zostało później poprawione przez Duńczyków i stało się w 1317 roku miastem. Miasto jest obecnie największym portem w Niemczech nad Morzem Bałtyckim. Popularne atrakcje w mieście to jego latarnia, której początki sięgają 1539 i jest najstarsza wzdłuż niemieckiego wybrzeża Bałtyku. Innym jest statek muzeum, Latający P-Liner Passat, który ma swoje umocowanie w ujściu rzeki Trave.

Z portu wypływają promy do Szwecji, Finlandii, Rosji, Łotwy i Estonii.


Klaipeda - Przewodnik

itewski Miasto Kłajpeda jest jedynym portem na Litwie iw rezultacie jego historia i dobrobytu zawsze było związane z morzem.Miasto organizuje coroczne Festiwale lato morze i co dwa lata regat żaglowców. To jest muzeum morskie, wydział morze na miejscowym uniwersytecie i dużych firm przeładunkowych. Od czasu jej utworzenia przez Krzyżaków (jak Memelburg) w 1252 miasto było od reszty Litwy. To był rządzony przez Niemców wraz z resztą Litwy Mniejszej. Nawet jego nazwa litewska "Klaipeda", pierwszy wymieniony w 16 wieku, jest uważana za pejoratywne, czyli "zjadacza chleba". Kłajpeda jest wietrzne miasto z wielu burzliwych dni w roku. Jesienią i zimą, wichury nie są niczym niezwykłym w morskiej bryzy wspólną cechę od kwietnia do września. Śnieg może spaść od października do kwietnia, a zjawisko przypominające jezioro efekt śniegu jest częste. Ciężkie burze śnieżne mogą sparaliżować miasto w zimie, choć port pozostaje w dużej mierze wolne od lodu.

Prom w Kłajpedzie znajduje się w południowo-zachodniej części miasta i oferuje usługi przewozu pasażerów do Kilonii i Karlshamn.


Travemunde do Klaipeda Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 20/05/2024 a 26.05.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
TT Line 02:25 10:15 31 godziny 50 minuty czw.
TT Line 02:25 10:45 32 godziny 20 minuty niedz.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.