St Petersburg do Tallinn Prom

St Petersburg Tallinn polaczenie laczy Rosja z Estonia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, St Peter Line. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 14 godziny.

Dlugosc przeplyniecia St Petersburg Tallinn zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

St Petersburg - Tallinn Armatorzy Promowi

  • St Peter Line
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 14 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu St Petersburg Tallinn

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie St Petersburg Tallinn to samochod + 2 pasazerów.

St Petersburg Przewodnik

Położony nad brzegiem rzeki Neva, St Petersburg jest drugim co do wielkości miastem w Rosji, i lezy na czele Zatoki Fińskiej, na wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Nazwa miasta została zmieniona na Piotrogrodzie w 1924 roku, ale później został zmieniony z powrotem do Petersburga w 1991 roku. Powszechnie uważane za centrum kultury Rosji. St Petersburg zabytkowe centrum i kolekcja związanych zabytków zostały wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Popularną atrakcją turystyczną miasta jest Hermitage, który jest jednym z największych muzeów sztuki na świecie. W mieście znajduje się duża liczba zagranicznych ambasad, międzynarodowych korporacji, banków i innych firm. Inaczej niż w Moskwie, St Petersburg zabytkowa architektura w centrum miasta, głównie składające się z baroku i neoklasycznych budynków w wieku 18 i 19, została w dużej mierze zachowana.

Miasto jest obsługiwane przez porty pasażerskie i towarowye w Zatoce Neva. To koniec dróg wodnych zarówno Volga-Biała Morza Bałtyckiego i krajów bałtyckich.

Tallinn Przewodnik

Miasto Tallin jest największym miastem w Estonii, i kapitału, a stał się głównym ośrodkiem przemysłu i polityki regionalnej, i jest pełne kultury z wielu atrakcji dla zwiedzających cieszyć.Miasto zostało założone na początku 13 wieku, znajduje się tuż obok Zatoki Fińskiej. Tallinn znajduje się ważny port morski i daje określoną średniowieczny charakter w wielu częściach miasta, zwłaszcza wokół jego dziedzictwo wymienione części Starego Miasta. Z labiryntem krętych uliczek brukowiec, niekończące się wieże kościołów górujące w niebo i dobrze zachowanych twierdz i wież, Tallinn obchodzi swoje bogate dziedzictwo przy każdej możliwej okazji.Obszar Toompea, gdzie wielu z najbardziej niezwykłych zabytków Tallinna pobytu, takie jak Zamek Toompea (Castrum Danorum), a także spektakularne wzgórzu Aleksandra Newskiego, ważnym budynku prawosławnego, który w końcu został doceniony przez Estończyków rezydentami, którzy dla wielu lat za złe jego rosyjskie pochodzenie. Tallin jest także domem dla wielu innych atrakcji, w tym 13-wieczny ratusz (Raekoda), który jest bardzo okazały budynek i przewodniczy placu Raekoja z jego wysoka wieża zwieńczona charakterystycznym brązu posąg młodego chłopca, który strzeże miasta i jest znany jako "Old Thomas"