Southsea
Ryde
Promy do Wyspa Wight
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Southsea - Ryde jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Wskazówki i informacje dotyczące Southsea - Ryde

Prom Southsea do Ryde

Southsea Ryde polaczenie laczy Anglia z Wyspa Wight. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Hovertravel. Polaczenie odbywa sie do 28 razy dzien ktore trwaja mniej wiecej 10 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Southsea Ryde zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Anglia na Wyspę Wight.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo trwa rejs z Southsea do Ryde?

  Czas przeprawy promowej z Southsea do Ryde wynosi około 10m. Czas rejsu może się różnić w zależności od sezonu, więc radzimy sprawdzić na żywo.
 • Ile kosztuje prom z Southsea do Ryde?

  Cena promu z Southsea do Ryde może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Southsea do Ryde wynosi 72 €.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Southsea a Ryde?

  Jest 1 operator promowy dla Southsea do Ryde i jest to
  • Hovertravel
  .
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Southsea do Ryde?

  Zarezerwuj promy z Southsea do Ryde poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Southsea do Ryde?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Southsea do Ryde z
  • Hovertravel
 • Czy można zabrać samochód na prom z Southsea do Ryde?

  Nie, tylko pasażerowie piesi mogą podróżować na promie.
 • Czy można zabrać psy na prom z Southsea do Ryde?

  Nie, psy nie są dozwolone na pokładzie promów.
 • Jaka jest odległość od Southsea do Ryde?

  Odległość pomiędzy Southsea a Ryde wynosi około 4 mil morskich.

Southsea - Przewodnik

Miasto i port Southsea znajduje się na południowym wybrzeżu Anglii, w hrabstwie Hampshire. Miasto leży na wybrzeżu kanału La Manche na południowym krańcu wyspy i jest nieco ponad 1 km od znacznie większego miasta Portsmouth. Pomimo swojego dużego sąsiada, Southsea posiada własne centrum handlowe z barami, restauracjami, kawiarniami i sklepami. Cztery forty, tuż przy wybrzeżu, które zostały wybudowane w 1860 roku w ramach obszarów obrony przed obcymi najeźdźcami, są popularną atrakcją turystyczną dla miasta. Forty były właściwie częścią szerszego zestawu obrony która obejmowała forty na kontynencie wokol miasta, choć nigdy nie były używane.

Żwirowa plaża w Southsea jest popularna, zwłaszcza w czasie odpływu, gdy piasek jest odkryty. Southsea jest także domem dla dwóch filarow: Południowej Parade Pier i molo Clarence. Malownicza ścieżka powstała dla uczczenia tysiąclecia. Trasa jest oznaczona na chodniku i otaczają ja charakterystyczne niebieskie latarnie.

Istnieje regularne połączenie poduszkowców do Ryde na wyspie Isle of Wight. Czas przeplyniecia to około 10 minut.


Ryde - Przewodnik

Ryde jest największym miastem na wyspie Wight, a Dzięki widocznym miejscu wzdłuż morza i poduszkowców i pasażerskich połączeń promowych jest to nic dziwnego, że jest często określane jako " The Gateway." W uzupełnienia do połacie piaszczystych plaż, które rozciągają się w prawo wzdłuż miasta, Ryde Posiada duży wybór butików, muzeów i galerii dla gości, aby cieszyć się z wielu innych rzeczy do zobaczenia i do zrobienia wzdłuż promenady ITS. Jako największe miasto na wyspie Wight nie dziwi go, że Ryde jest miejscem jednych z największych imprez odbywają się raz w roku to. Każdy bank sierpnia Tysiące wakacji miłośników skuterów zstąpi na Ryde na wyspie Wight Scooter Rally, a dopiero kilka tygodni później Ryde Esplanade widać pokryte cenionych klasycznych samochodów Międzynarodowej Classic Car Show. Ryde anche posiada jedną z najstarszych karnawałów w Wielkiej Brytanii, który jest tradycyjnie posiadanych na koniec lata i tworzy koniec Isle of Wight karnawału, który porusza się po całej wyspie. Kolekcja Ryde serwuje późnych nocnych barów i klubów anche tendencję, aby to jedno z najbardziej popularnych miejsc dla klubów.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.