Niestety, Southsea - Ryde usługa nie jest już dostępna.
...

Promy do Southsea - Ryde

Serwis Southsea - Ryde byl operowany przez Hovertravel.

Pomimo tego, ze polaczenie promowe nie jest obecnie dostepne, jako strona ze stosunkowa duza skala polaczen, pracujaca z wiekszoscia firm promowych, jestesmy w stanie zaoferowac Panstwu alternatywne przeprawy promowe operowane z England, UK lub do Isle of Wight, UK, ktore zostaly przedstawione ponizej.

Kliknij link ponizej dla dalszych informacji lub wybierz z menu po lewej stronie, aby porownac ceny biletow, rozklady i zarezerwowac bilety promowe teraz.

Alternatywne polaczenia na trasie Southsea Ryde

Średnia cena promu Southsea Ryde

Pokazane ceny reprezentują średnią cenę za bilet w jedna stronę zapłaconą przez naszych klientów na tej trasie. Ceny podane są od osoby.

Southsea - Przewodnik

Miasto i port Southsea znajduje się na południowym wybrzeżu Anglii, w hrabstwie Hampshire. Miasto leży na wybrzeżu kanału La Manche na południowym krańcu wyspy i jest nieco ponad 1 km od znacznie większego miasta Portsmouth. Pomimo swojego dużego sąsiada, Southsea posiada własne centrum handlowe z barami, restauracjami, kawiarniami i sklepami. Cztery forty, tuż przy wybrzeżu, które zostały wybudowane w 1860 roku w ramach obszarów obrony przed obcymi najeźdźcami, są popularną atrakcją turystyczną dla miasta. Forty były właściwie częścią szerszego zestawu obrony która obejmowała forty na kontynencie wokol miasta, choć nigdy nie były używane.

Żwirowa plaża w Southsea jest popularna, zwłaszcza w czasie odpływu, gdy piasek jest odkryty. Southsea jest także domem dla dwóch filarow: Południowej Parade Pier i molo Clarence. Malownicza ścieżka powstała dla uczczenia tysiąclecia. Trasa jest oznaczona na chodniku i otaczają ja charakterystyczne niebieskie latarnie.

Istnieje regularne połączenie poduszkowców do Ryde na wyspie Isle of Wight. Czas przeplyniecia to około 10 minut.

Ryde - Przewodnik

Ryde jest największym miastem na wyspie Wight, a Dzięki widocznym miejscu wzdłuż morza i poduszkowców i pasażerskich połączeń promowych jest to nic dziwnego, że jest często określane jako " The Gateway." W uzupełnienia do połacie piaszczystych plaż, które rozciągają się w prawo wzdłuż miasta, Ryde Posiada duży wybór butików, muzeów i galerii dla gości, aby cieszyć się z wielu innych rzeczy do zobaczenia i do zrobienia wzdłuż promenady ITS. Jako największe miasto na wyspie Wight nie dziwi go, że Ryde jest miejscem jednych z największych imprez odbywają się raz w roku to. Każdy bank sierpnia Tysiące wakacji miłośników skuterów zstąpi na Ryde na wyspie Wight Scooter Rally, a dopiero kilka tygodni później Ryde Esplanade widać pokryte cenionych klasycznych samochodów Międzynarodowej Classic Car Show. Ryde anche posiada jedną z najstarszych karnawałów w Wielkiej Brytanii, który jest tradycyjnie posiadanych na koniec lata i tworzy koniec Isle of Wight karnawału, który porusza się po całej wyspie. Kolekcja Ryde serwuje późnych nocnych barów i klubów anche tendencję, aby to jedno z najbardziej popularnych miejsc dla klubów.