COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Lymington - Yarmouth jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Anglia na Wyspę Wight.

Przewoźnicy Promowi - Lymington - Yarmouth

    • 15 Sailings Daily 40 min
    • Get price

Prom Lymington do Yarmouth

Lymington Yarmouth polaczenie laczy Anglia z Wyspa Wight. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Wightlink. Polaczenie odbywa sie do 15 razy dzien ktore trwaja mniej wiecej 40 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Lymington Yarmouth zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Lymington - Przewodnik

Nadmorskie miasto i port Lymington znajduje się na zachodnim brzegu rzeki Lymington w hrabstwie Hampshire, w Anglii. Miasto na południowym wybrzeżu Anglii, jest w pięknej New Forest i wychodzi na miasto Yarmouth na wyspie Wight, która leży po drugiej stronie Solent, wąskim odcinku wody między kontynentem a angielska wyspa Wight. Lymington jest głównym ośrodkiem żeglarstwa i miasto ma trzy przystanie. Miasto jest również gospodarzem wielu znanych światowych regat, w tym Royal Lymington Cup Etchells, Worlds, Macnamara's Bowl oraz Source Regatta.

Lymington przeszła sporo zmian w ostatnich latach. W miesice jest lokalny rynek, który jest częścią rynku producentów New Forest, który odbywa się w hali masońskiej raz w miesiącu podczas sezonu.

Promy są uruchamiane z Lymington do Yarmouth od 19 wieku. Od roku 1990 zostały one obsługiwane przez Wightlink. Podróż trwa około 40 minut.


Yarmouth - Przewodnik

Miasto Yarmouth znajduje się na północnym zachodzie wyspy Wight, i działa jako jedna z bram do wyspy z jednym z głównych usług promowych z STI portu.Historycznego miasta portowego siedzi przy ujściu rzeki Jarze i zawiera niektóre z najstarszej architektury na wyspie Wight, traktuje w tym 16th Century zamku.Port w Yarmouth jest zawsze bardzo zajęty Z obu promów i mniejszych łodzi, a samo miasto oferuje dobry wybór atrakcji dla zwiedzających.Historia miasta jest bardzo widoczne, jak przejść okrągłe i wycieczka po zabytkowym molo jest wysoce zalecane dla widoki na Solent i jest znany także lokalnie Jest to idealne miejsce dla wędkarzy. Yarmouth zamek, który jest schowany z boku przystani promowej, también Esta wspaniałe miejsce na rodzinne pikniki i widokiem na morze w miesiącach letnich. Inne popularne rozrywki są spacery i zwiedzanie w okolicy z dwóch "obszarów o szczególnym znaczeniu Naukowego" w pobliżu, ujście rzeki Jarze i Bouldnor i Hamstead na wschodzie miasta.