Prom Portsmouth do Fishbourne

Portsmouth Fishbourne polaczenie laczy Anglia z Wyspa Wight. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Wightlink. Polaczenie odbywa sie do 25 razy dzien ktore trwaja mniej wiecej 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Portsmouth Fishbourne zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Portsmouth - Fishbourne

Średnia cena promu Portsmouth Fishbourne

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Portsmouth Fishbourne to samochod + 2 pasażerów.

Portsmouth - Przewodnik

Portsmouth to miasto i port położone w hrabstwie Hampshire na południowym wybrzeżu Anglii. Portsmouth jest mniej więcej 100 km na południowy zachód od Londynu i 30 km na wschód od Southampton. Portsmouth ma długą i znakomitą przeszłość morskiego. Jest domem dla najstarszych na świecie suchym doku nadal w użyciu i do domu znanych statków, takich jak HMS Warrior, Mary Rose i HMS Victory, okręt flagowy Lorda Nelsona. Miasto jest także domem dla bazy morskiej i jest domem dla Royal Marine Komandosów.

Portsmouth jest jednym z najlepiej skomunikowanych portów promowych w Wielkiej Brytanii, łącząca pasażerów z 9 różnych miejsc. Istnieją trzy terminale w porcie. Continental Ferry Port jest drugim najbardziej ruchliwym w Wielkiej Brytanii i znajduje się zaledwie na północ od bazy morskiej. Na południe od Naval Base znajdziesz Wight terminalu promowy. Terminal promowy kontynentalny ma promy do Le Havre we Francji i Bilbao w Hiszpanii. Istnieją również codziennie przejścia do Cherbourg, Caen i St Malo we Francji, St Helier na Jersey, St Peter Port na wyspie Guernsey i Ryde na wyspie Wight.

Fishbourne - Przewodnik

Położony na wyspie Isle of Wight, Fishbourne jest mały port i miasteczko położone na wschodnim brzegu Wootton Creek i leży pomiędzy miejscowością Wootton i Ryde. Nazwa w miasteczku jest uważana oznaczać "strumień ryb" lub "wiosna ryb."

Isle of Wight, znane starożytnych Rzymian jako VECTIS, jest to kraj i największą wyspę Anglii, położone w Kanale La Manche, który jest mniej więcej od 5 do 8 km od wybrzeży Hampshire, oddzielona od stałego lądu Wielkiej Brytanii przez cieśniny nazywa Solent. Na wyspie znajduje się kilka ośrodków, które od czasów wiktoriańskich które były miejsc wakacyjnych.

Pasażerowie pojazdów muszą przybyć do terminalu promowego co najmniej 30 minut, ale nie dłużej niż jedną godzinę, przed wypłynięciem. Pasażerowie piesi muszą przybyć do terminalu promowego przynajmniej 15 minut przed wypłynięciem. Proszę poczekać trochę dłużej, jeśli zbierania biletów.Port posiada terminal, aby pomieścić na prom, prowadzone przez Wightlink, do Portsmouth umieszczony przez Solent na kontynencie Wielkiej Brytanii.