Rødne Fjord Cruise
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Rødne Fjord Cruise

Rødne Fjord Cruise jest jednym z największych przewoźników promowych w Norwegii, oferującym rejsy z Bergen na zachodnim wybrzeżu do Rosendal na południowym krańcu Hardangerfjorden.

Spółka została założona w 1956 roku, co czyni ją jednym z najstarszych w regionie. Na początku zajmowała się lokalnym transportem dla uczniów szkół, jednak w szybkim czasie firma bardzo się rozwinęła i teraz oferuje najszybsze połączenia promowe pomiędzy Bergen i Hardanger, realizowane każdego dnia przez cały rok.

Hardangerfjord Express Boat zabierze cię na dwugodzinne zwiedzanie poprzez niewiarygodnie piękne fiordy i jeziora zachodniej Norwegii. Prom podróżuje między Bergen a Rosendal, miasta znanego z siedemnastowiecznej posiadłości Baroniet Manor House, nazywanej przez miejscowych najmniejszym "zamkiem" w Skandynawii.

Rødne Fjord Cruise oferuje również przeprawy do Flesland, małej miejscowości znajdującej się na południe od Bergen.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Rødne Fjord Cruise rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Rødne Fjord Cruise bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Rødne Fjord Cruise z innymi firmami promowymi.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.