COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Rødne Fjord Cruise

Rødne Fjord Cruise jest jednym z największych przewoźników promowych w Norwegii, oferującym rejsy z Bergen na zachodnim wybrzeżu do Rosendal na południowym krańcu Hardangerfjorden.

Spółka została założona w 1956 roku, co czyni ją jednym z najstarszych w regionie. Na początku zajmowała się lokalnym transportem dla uczniów szkół, jednak w szybkim czasie firma bardzo się rozwinęła i teraz oferuje najszybsze połączenia promowe pomiędzy Bergen i Hardanger, realizowane każdego dnia przez cały rok.

Hardangerfjord Express Boat zabierze cię na dwugodzinne zwiedzanie poprzez niewiarygodnie piękne fiordy i jeziora zachodniej Norwegii. Prom podróżuje między Bergen a Rosendal, miasta znanego z siedemnastowiecznej posiadłości Baroniet Manor House, nazywanej przez miejscowych najmniejszym "zamkiem" w Skandynawii.

Rødne Fjord Cruise oferuje również przeprawy do Flesland, małej miejscowości znajdującej się na południe od Bergen.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Rødne Fjord Cruise rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Rødne Fjord Cruise bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Rødne Fjord Cruise z innymi firmami promowymi.

Rødne Fjord Cruise - trasy i porty

Kliknij aby zobaczyć mapę

Wszystkie trasy Rødne Fjord Cruise