Flesland do Bergen Prom

Flesland Bergen polaczenie laczy Norwegia z Norwegia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Rødne Fjord Cruise. Polaczenie odbywa sie do 4 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 25 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Flesland Bergen zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Flesland - Bergen Armatorzy Promowi

  • Rødne Fjord Cruise
    • 4 Cotygodniowe Przeprawy 25 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Flesland Bergen

Pokazane ceny reprezentuja srednia cene w jedna strone zaplacona przez naszych klientow na tej trasie. Ceny podane sa od osoby.

Bergen Przewodnik

Bergen to "Brama do fiordów Norwegii" i ugruntowany port wycieczkowy. Miasto położone jest na zachodnim wybrzeżu Norwegii, na półwyspie Bergenhalvoyen i jest czasem określane jako miasto Siedmiu Gór. Bergen jest miastem międzynarodowym, pełnym historii i tradycji,duzym miastem z urokiem i atmosfera małego miasteczka. Miasto otoczone jest jednym z najbardziej spektakularnych atrakcji turystycznych - norweskimi fiordami, które zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Niektóre z instytucji kulturalnych w mieście to m.in. teatry, takie jak Den Nationale Scene, sala koncertowa Grieg Hall orkiestr, takich jak Bergen Philharmonic Orchestra, założona w 1765 roku, zespoły w tym Bergen Woodwind Quintet i tanecznych, takich jak Carte Blanche. Festiwale, ktore odbyły się w mieście to Międzynarodowy Festiwal Bergen oraz Bergen International Film Festival.

Port miasta jest największym portem w Norwegii, z promami do Hirtshals w Danii. Bergen jest południowym terminalem z Hurtigruten, Coastal Express, który działa codziennie wzdłuż wybrzeża do Kirkenes. Katamarany pasażerskie kursują również z Bergen do Haugesund i Stavanger oraz na północ do Sognefjord i Nordfjord.