Zante

Porownaj promy z Zakintos do Grecja

Obecnie jest jedna trasa łącząca Zakintos i Grecja operowana przez 1 firma promowa - Levante Ferries. Połączenie z Zakynthos do Kyllini obsługuje dziennie z planowanym czasem rejsu od około 1 godzina 15 minuta.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej z Zakintos Grecja na trasie Zakynthos - Kyllini zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Zakintos do Grecja

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Zakintos do Grecja

Grecja - przewodnik:

Grecja jest jednym z najbardziej turystycznych krajów na świecie. Oferuje ok. 16 000 kilometrów wybrzeża łącznie z licznymi wyspami.

Grecja jest krajem różnorodnym, od górzystego głównego lądu do pięknych wysp z ich białymi domkami i niebieskimi kopułami kościołów. Wiele greckich plaż zostało wyróżnionych Błękitną Flagą, a bogata historia oraz spuścizna kraju dala mu 18 miejsc światowego dziedzictwa UNESCO.

Do Grecji łatwo dostać się promem przez Morze Adriatyckie z Włoch. Wielu przewoźników promowych oferuje przeprawy między licznymi wyspami. Krótkie trasy obsługiwane są przez szybkie katamarany lub wodoloty.