Wyspy Egejskie

Jak zarezerwowac promy z Wyspy Egejskie na Cyklady

Nie brakuje opcji do wyboru, jesli chodzi o wybor promu z Wyspy Egejskie na Cyklady. Są 1 firma promowa o lacznej ilosci 20 Trasy laczac Chios do Síros, Evdilos do Mykonos & Síros, Agios Kirikos do Mykonos & Síros, Evdilos do Mykonos & Síros, Fournoi do Mykonos, Síros, Naksos & Paros, Vathi do Mykonos & Síros, Mytilene do Mykonos & Síros, Limnos (Myrina) do Paros, Mykonos, Síros & Naksos, Mytilene do Mykonos & Síros, Chios do Síros, Mykonos, Naksos & Paros & Fournoi do Mykonos, Síros, Naksos & Paros.

Najszybsza trasa miedzy Wyspy Egejskie i Cyklady jest Evdilos do Mykonos z czasem trwania przeplyniecia okolo 1 godzina 55 minuty. Przy tak wielu trasach w ofercie, ulatwia porownac wszystkie podobne trasy w jednym kliknieciu, dzieki czemu mozesz szybko znalezc to, czego szukasz.

Mapa połączeń promowych z Wyspy Egejskie do Cyklady

Kliknij aby zobaczyć mapę

o Wyspy Egejskie:

Wyspy Egejskie znajdują się na Morzu Egejskim, pomiędzy południowo-wschodnim wybrzeżem Grecji a zachodnią częścią Turcji.

Ogromna powierzchnia Wysp Egejskich obejmuje Cyklady, Wyspy Dodekanezu, Północne Wyspy Egejskie, Wyspy Sarońskie, Sporady, Kretę i Wyspy Jońskie oraz Eubeę. W skład archipelagu wchodzą jedne z najczęściej wybieranych przez turystów kierunków takie jak Kreta , Lemnos, Lesbos, Chios, Samos i Rodos.

Wyspy Egejskie są często postrzegane jako główny element greckiej kultury i tradycji. Oprócz oczywistego odwołania do słońca i piasku, turystów przyciągają tradycyjne wioski z bielonymi domami, jak również imponujące pomniki potężnej prehistorycznej cywilizacji, która tutaj rozkwitła.

Najwygodniejszym środkiem transport między wyspami są promy. Podróżowanie nimi pozwoli Ci zwiedzić cały region.

o Cyklady:

Wyspy Cyklady to najbardziej znany archipelag na Morzu Egejskim, jedne z najpiekniejszych wysp na swiecie.

Z przepieknymi, piaszczystymi plazami, tradycyjna grecka architektura i stylem zycia, ludzmi cieplymi i goscinnymi, to nic dziwnego, ze miliony greckich i zagranicznych turystow odwiedza Cyklady co roku by korzystac z tego raju.