Thailand

Porownaj promy z Tajlandia do Koh Kood

Tajlandia oferuje liczne połączenia promowe do Koh Kood. Promy obecnie łączą 6 Porty w Tajlandia z 1 Porty w Koh Kood.

Łącznie są [--[--X--] przeprawy promowe--] na 6 ferry routes, które są operowane przez 1 firmy promowe w tym Boonsiri High Speed Ferries. Najkrótszy rejs trwa około 1 godzina 0 minuta (Koh Kood (Ao Salad Pier)).

Zapoznaj się z całą listą połączeń z Tajlandia do Koh Kood, na naszej stronie poniżej lub skorzystaj z wyszukiwarki powyżej.

Mapa połączeń promowych z Tajlandia do Koh Kood

Kliknij aby zobaczyć mapę

Tajlandia - przewodnik:

Tailandia znajduje sie na w srodku Polwyspu Indochinskim w Poludniowo Wschodniej Azji.Posiada wiele wysp na wschodnim i zachodnim wybrzezu.

Jako jeden z najbardziej odwiedzanych krajow w Azji, Tajlandia ma wiele atrakcji od oszaamiajacej scenerii do siwatowej slawy kuchni. Jedne z najpiekniejszych wysp na Morzu Andaman do wiejskiego regionu na polnocy ma gesta dzungle i niezliczone swiatynie.

Energiczna stolica Bangkok ma zroznicowany character.Buddyjskie swiatynie,zywnosc na ulicy, drapacze chmur.Z drugiej strony, Chiang Mai jest zdalnie miastem toczenia podnóża Himalajw znane jako murem centrum miasta i wspanialych sanktuarii.

Tajskie wispy zawsze przyciagaja duza liczbe turystow kazdego roku, co oznacza podrozowanie promem jest dobrym sposobem. Istnieje rozbudowana sieć promem pomiedzy wyspami na zachodnim wybrzezu, a takze w Zatoce Tajlandii,wybor jest bardzo duzy.