United States

Porownaj promy z Stany Zjednoczone do Wyspy Bimini

2 ferry routes łączą Stany Zjednoczone i Wyspy Bimini oferując w sumie 12 przepraw w tygodniu. FRS Caribbean oferuje 1 routes, Miami do Bimini ktora operuje 8 razy dziennie. Balearia Caribbean oferuje 1 routes, Fort Lauderdale do Bimini ktora operuje 4 razy dziennie.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z Stany Zjednoczone do Wyspy Bimini zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Stany Zjednoczone do Wyspy Bimini

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Stany Zjednoczone do Wyspy Bimini

Stany Zjednoczone - przewodnik:

Stany zjednoczone sa republika skladajaca sie z 50 stanow i okregow federalnych.

Stany Zjednoczone sa rozlegle i zroznicowane pod wzgledem geograficznym klimatem i kultury. Podroz z Zachodniego wybrzeza Stanow na wschodnie wybrzeze to ponad dwa tysiace mil I kilka stref czasowych.

Ameryka ma opine krainy marzen i jest miejscem przygodow oraz niespodzianek.

Z Florydy mozna latwo sie przemiescic do Freeport na Grand Bahama Wyspe. Prom wyplywa codziennie i doplywa na Bahamy w krotkim czasie z predkoscia 32 wezlow.

Wyspy Bimini - przewodnik:

Bimini to dwie główne wyspy otoczone zatoczkami, znajdujące się w odległości pięćdziesięciu mil na wschód od Miami w Stanach Zjednoczonych.

Perłowe, białe brzegi i dobre warunki wędkarskie przyciągnęły tu w 1930 roku Ernesta Hemingwaya, który pracował na tej wyspie nad swoją powieścią "Mieć i nie mieć", a Martin Luther King Jr. opracowywał tu niektóre z fragmentów uroczystej mowy z okazji Pokojowej Nagrody Nobla w 1964 roku. Bimini stały się popularne wśród Amerykanów, ze względu na ich bliskość do Miami. Miejsce to uważane jest za "światową stolicą wędkarstwa" : oferuje ponad pięćdziesiąt wspaniałych lokalizacji do połowu wahoo, miecznika oraz żaglic. Wyspa Północna to ciche plaże ze wspaniałymi wybrzeżami oraz imponujący podwodny świat z ruinami legendarnej zaginionej Atlantydy oraz połaciami raf koralowych.

Miami na Florydzie jest główną bazą wypadową na Wyspy Bimini: przeprawa trwa zaledwie dwie godziny, a prom dopływa do Bailey Town na zachodnim wybrzeżu wyspy.