Stany Zjednoczone

Jak zarezerwowac promy z Stany Zjednoczone do Wyspy Bimini

Obecnie jest jedna trasa dzialajaca pomiedzy Stany Zjednoczone i Wyspy Bimini operowana przez 1 firma promowa - FRS Caribbean. Miami do Bimini polaczenie promowe operuje tygodniowo z planowanym czasem przeplyniecia od okolo 2 godziny.

Podczas gdy podjelismy sie wyjatkowa troska o zapewnienie prawidlowych informacji na tej stronie, jako ze czestotliwosc i czas trwania przeplyniec na wszystkich trasach moga sie roznic od czasu do czasu, chcielibysmy poradzic, ze mozesz uzyskac aktualne ceny na Stany Zjednoczone Wyspy Bimini polaczenie miedzy Miami i Bimini.

Mapa połączeń promowych z Stany Zjednoczone do Wyspy Bimini

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Stany Zjednoczone do Wyspy Bimini

o Stany Zjednoczone:

Stany zjednoczone sa republika skladajaca sie z 50 stanow i okregow federalnych.

Stany Zjednoczone sa rozlegle i zroznicowane pod wzgledem geograficznym klimatem i kultury. Podroz z Zachodniego wybrzeza Stanow na wschodnie wybrzeze to ponad dwa tysiace mil I kilka stref czasowych.

Ameryka ma opine krainy marzen i jest miejscem przygodow oraz niespodzianek.

Z Florydy mozna latwo sie przemiescic do Freeport na Grand Bahama Wyspe. Prom wyplywa codziennie i doplywa na Bahamy w krotkim czasie z predkoscia 32 wezlow.

o Wyspy Bimini:

Bimini to dwie główne wyspy otoczone zatoczkami, znajdujące się w odległości pięćdziesięciu mil na wschód od Miami w Stanach Zjednoczonych.

Perłowe, białe brzegi i dobre warunki wędkarskie przyciągnęły tu w 1930 roku Ernesta Hemingwaya, który pracował na tej wyspie nad swoją powieścią "Mieć i nie mieć", a Martin Luther King Jr. opracowywał tu niektóre z fragmentów uroczystej mowy z okazji Pokojowej Nagrody Nobla w 1964 roku. Bimini stały się popularne wśród Amerykanów, ze względu na ich bliskość do Miami. Miejsce to uważane jest za "światową stolicą wędkarstwa" : oferuje ponad pięćdziesiąt wspaniałych lokalizacji do połowu wahoo, miecznika oraz żaglic. Wyspa Północna to ciche plaże ze wspaniałymi wybrzeżami oraz imponujący podwodny świat z ruinami legendarnej zaginionej Atlantydy oraz połaciami raf koralowych.

Miami na Florydzie jest główną bazą wypadową na Wyspy Bimini: przeprawa trwa zaledwie dwie godziny, a prom dopływa do Bailey Town na zachodnim wybrzeżu wyspy.