Porownaj promy z Stany Zjednoczone do Wyspy Bimini
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Stany Zjednoczone - przewodnik

Stany zjednoczone sa republika skladajaca sie z 50 stanow i okregow federalnych.

Stany Zjednoczone sa rozlegle i zroznicowane pod wzgledem geograficznym klimatem i kultury. Podroz z Zachodniego wybrzeza Stanow na wschodnie wybrzeze to ponad dwa tysiace mil I kilka stref czasowych.

Ameryka ma opine krainy marzen i jest miejscem przygodow oraz niespodzianek.

Z Florydy mozna latwo sie przemiescic do Freeport na Grand Bahama Wyspe. Prom wyplywa codziennie i doplywa na Bahamy w krotkim czasie z predkoscia 32 wezlow.

Wyspy Bimini - przewodnik

Bimini to dwie główne wyspy otoczone zatoczkami, znajdujące się w odległości pięćdziesięciu mil na wschód od Miami w Stanach Zjednoczonych.

Perłowe, białe brzegi i dobre warunki wędkarskie przyciągnęły tu w 1930 roku Ernesta Hemingwaya, który pracował na tej wyspie nad swoją powieścią "Mieć i nie mieć", a Martin Luther King Jr. opracowywał tu niektóre z fragmentów uroczystej mowy z okazji Pokojowej Nagrody Nobla w 1964 roku. Bimini stały się popularne wśród Amerykanów, ze względu na ich bliskość do Miami. Miejsce to uważane jest za "światową stolicą wędkarstwa" : oferuje ponad pięćdziesiąt wspaniałych lokalizacji do połowu wahoo, miecznika oraz żaglic. Wyspa Północna to ciche plaże ze wspaniałymi wybrzeżami oraz imponujący podwodny świat z ruinami legendarnej zaginionej Atlantydy oraz połaciami raf koralowych.

Miami na Florydzie jest główną bazą wypadową na Wyspy Bimini: przeprawa trwa zaledwie dwie godziny, a prom dopływa do Bailey Town na zachodnim wybrzeżu wyspy.

Promy z Stany Zjednoczone do Wyspy Bimini

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.