COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Fort Lauderdale - Bimini jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Stany Zjednoczone do Wyspy Bimini.

Przewoźnicy Promowi - Fort Lauderdale - Bimini

    • 5 przeprawy w tygodniu 2 godz
    • Uzyskaj cenę

Prom Fort Lauderdale do Bimini

Fort Lauderdale Bimini polaczenie laczy Stany Zjednoczone z Wyspy Bimini. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Balearia Caribbean. Polaczenie odbywa sie do 5 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Fort Lauderdale Bimini zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Fort Lauderdale - Przewodnik

Fort Lauderdale to miasto w stanie Floryda w USA. Miasto leży na wybrzeżu Atlantyku i jest około 40km na północ od Miami. Przy średniej temperaturze przez cały rok 77 stopni F i około 3000 godzin słonecznych jest popularnym miejscem turystycznym. Miasto wywodzi swoją nazwę od szeregu fortów wybudowanych przez Stany Zjednoczone w czasie II wojny Seminole w pierwszej części 19 wieku. Dzielnica sztuki i rozrywki Fort Lauderdale, znany jako Riverwalk Sztuka i Rozrywka District, biegnie wzdłuż Las Olas Boulevard, od plaży do centrum śródmieścia. Oprócz muzeów, plaż i klubów nocnych, znajduje się Fort Lauderdale Swap Shop, duży pchli targ i największego na świecie kinie drive-in, z 13 ekranami. International Swimming Hall of Fame znajduje się w Fort Lauderdale znajduje się na plazy, jest to duży kompleks wodny, jak również muzeum, teatr, i biblioteka naukowa.

Kursuje codzienny prom między Fort Lauderdale i Freeport na Grand Bahama Island. Podróż trwa około 2 1/2 godziny.