Samso

Jak zarezerwowac promy z Samso do Danii

Obecnie jest jedna trasa dzialajaca pomiedzy Samso i Dania operowana przez 1 firma promowa - SamsøFærgen. Ballen do Kalundborg polaczenie promowe operuje dziennie z planowanym czasem przeplyniecia od okolo 1 godzina 15 minuty.

Podczas gdy podjelismy sie wyjatkowa troska o zapewnienie prawidlowych informacji na tej stronie, jako ze czestotliwosc i czas trwania przeplyniec na wszystkich trasach moga sie roznic od czasu do czasu, chcielibysmy poradzic, ze mozesz uzyskac aktualne ceny na Samso Dania polaczenie miedzy Ballen i Kalundborg.

Mapa połączeń promowych z Samso do Dania

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Samso do Dania

o Samso:

Samsø to duńska wyspa na Cieśninie Kattegat, leżąca 15 km od wybrzeży Półwyspu Jutlandzkiego.

Ze względu na doskonałe warunki atmosferyczne wyspa posiada liczne farmy wiatrowe, które w ekologiczny sposób zasilają w energię mieszkańców wyspy. Dzięki temu Samsø stała się wolna od używania paliw płynnych oraz węgla. Oprócz tego wyspa używa innych odnawialnych źródeł energii, takich jak biopaliwa oraz energia słoneczna, w celu podnoszenia wyników ekologicznych, a także rezerwowania oraz eksportu elektryczności na okoliczne wyspy.

o Dania:

Denmark jest krajem skandynawskim w Europie, na przeciwko na poludniu Norwegii, graniczy z Niemcami.

Start do Zamkow Reznesansowych przykuwa uwage historie Vikingow w wysokiej jakosci, Dania oferuje bogate i niezapomniane przygody.Jest takze powszechnie uwazany za jednego z najbardziej przyjaznych mieszkancom i najszczesliwszych narod swiata w zasludze polityki kraju, piekne krajobrazy i mieszankę wspolczesnej i tradycyjnej architektury.

Innowacyjna kuchnia Nordycka rozkwita w Kopenhadze, restauracja "Noma" zostala wybrana najlepsza na swiecie w 2014 roku. Mozesz rowniez wybrac sie do jednej z 14 restauracji Gwiazdek Michelina rozsciannych po miescie.

Jest wiele polaczen promowych do Danii z sasiednich skandynawskich krajow i w samym kraju.
Z wieloma portami w Danii na glownym ladzie jak i na wyspach, podroz promem jest wygodnym rozwiazaniem by dostac sie do Nordydzkich krajow.