Niestety, Ballen - Kalundborg usługa nie jest już dostępna.
...

Promy do Ballen - Kalundborg

Serwis Ballen - Kalundborg byl operowany przez SamsøFærgen.

Ballen - Kalundborg trasa nie jest już aktywna i obecnie nie ma alternatywnych, bezpośrednich polączeń promowych pomiędzy Samso, Denmark i Dania. Prosze przejrzeć nasze trasy, porty, destynacje lub operatorow promowych, aby zobaczyć czy jest alternatywna opcja lub skorzystaj z linków na tej stronie, aby uzyskać dodatkowe informacje.

Możesz także zarezerwować bilety na 1000 innych trasach z naszego pola wyszukiwania.

Kalundborg - Przewodnik

Kalundborg, znajduje się na duńskiej wyspie Zelandii, to nowoczesne miasto ze starymi domami z muru pruskiego i brukowanych uliczek. Odwiedzający miasto powinni odwiedzić pięć złączył kościół, Vor Frue Kirke [Kościół Matki Bożej] i Kalundborg Zamek. Prawdopodobnie był to król Valdemar Atterdag który zorganizował budowę Kalundborg Zamku, gdzie królowie i szlachta zebranych do prowadzenia negocjacji politycznych w 14 i 15 wieku. Wzdłuż wielu kilometrów plaż wokół półwyspami Asnæs i Rosnaes, są duże szanse zaczepiania śledzia, morza, płastugi i pstrąg tęczowy, okoń morski, belony, makrela i szary cefal.

Obszar Kalundborg został po raz pierwszy zasiedlony w 1170 w naturalny port na czele wąskiej zatoki dziś znany jako Kalundborg Fjord. To stało się bardziej zurbanizowany w XIX wieku, a wzrosła w ważne centrum przemysłowe w połowie XX wieku.

Kalundborg posiada największy port głębokie wody Danii i promem do Danii, drugim co do wielkości miasta Aarhus i wyspy Samso.