Ballen do Kalundborg Prom

Ballen Kalundborg polaczenie laczy Samso z Dania. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, SamsøFærgen. Polaczenie odbywa sie do 28 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Ballen Kalundborg zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Ballen - Kalundborg Armatorzy Promowi

  • SamsøFærgen
    • 4 Przeprawy Dziennie 1 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Ballen Kalundborg

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Ballen Kalundborg to samochod i 2 pasazerów.

Kalundborg Przewodnik

Kalundborg, znajduje się na duńskiej wyspie Zelandii, to nowoczesne miasto ze starymi domami z muru pruskiego i brukowanych uliczek. Odwiedzający miasto powinni odwiedzić pięć złączył kościół, Vor Frue Kirke [Kościół Matki Bożej] i Kalundborg Zamek. Prawdopodobnie był to król Valdemar Atterdag który zorganizował budowę Kalundborg Zamku, gdzie królowie i szlachta zebranych do prowadzenia negocjacji politycznych w 14 i 15 wieku. Wzdłuż wielu kilometrów plaż wokół półwyspami Asnæs i Rosnaes, są duże szanse zaczepiania śledzia, morza, płastugi i pstrąg tęczowy, okoń morski, belony, makrela i szary cefal.

Obszar Kalundborg został po raz pierwszy zasiedlony w 1170 w naturalny port na czele wąskiej zatoki dziś znany jako Kalundborg Fjord. To stało się bardziej zurbanizowany w XIX wieku, a wzrosła w ważne centrum przemysłowe w połowie XX wieku.

Kalundborg posiada największy port głębokie wody Danii i promem do Danii, drugim co do wielkości miasta Aarhus i wyspy Samso.