Samos

Jak zarezerwować promy z Samos na Cyklady

4 trasy łączą Samos i Cyklady oferując w sumie 10 przepraw w tygodniu. Hellenic Seaways oferuje 4 tras, Karlovassi do Mykonos dziala 4 razy w tygodniu, Karlovassi do Síros okolo 3 razy w tygodniu, Vathi do Mykonos okolo 2 razy w tygodniu & Vathi do Síros okolo 1 raz w tygodniu.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z Samos na Cyklady zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Samos do Cyklady

Kliknij aby zobaczyć mapę

Samos - przewodnik:

Samos jest grecką wyspą na Morzu Egejskim, na południe od Chios, na północ od Patmos i Dodekanezu, i niedaleko wybrzeża Azji Mniejszej.

Samos jest cudowną wyspą pełną pięknych plaż. Mimo że znajdują się na niej wykopiska i zabytki archeologiczne, turyści bardziej zainteresowani są wylegiwaniem się na plażach tudzież korzystaniem z wielu możliwości aktywnego wypoczynku: dlugie spacery, jazda na rowerze tudzież windsurfing.

Cyklady - przewodnik:

Wyspy Cyklady to najbardziej znany archipelag na Morzu Egejskim, jedne z najpiekniejszych wysp na swiecie.

Z przepieknymi, piaszczystymi plazami, tradycyjna grecka architektura i stylem zycia, ludzmi cieplymi i goscinnymi, to nic dziwnego, ze miliony greckich i zagranicznych turystow odwiedza Cyklady co roku by korzystac z tego raju.