Samos

Jak zarezerwowac promy z Samos na Cyklady

Sa 4 trasy dzialajacych pomiedzy Samos i Cyklady oferujac w sumie 16 przepraw w tygodniu. Hellenic Seaways operuje 4 tras, Karlovassi do Mykonos dziala 5 razy w tygodniu, Karlovassi do Síros okolo 5 razy w tygodniu, Vathi do Mykonos okolo 3 razy w tygodniu & Vathi do Síros okolo 3 razy w tygodniu.

Jako ze dlugosc oraz czestotliwosc polaczen na niektorych trasach moze sie roznic, proponujemy wyszukanie aktualnych polaczen z Samos na Cyklady aby uzyskac najswiezsze informacje.

Mapa połączeń promowych z Samos do Cyklady

Kliknij aby zobaczyć mapę

o Samos:

Samos jest grecką wyspą na Morzu Egejskim, na południe od Chios, na północ od Patmos i Dodekanezu, i niedaleko wybrzeża Azji Mniejszej.

Samos jest cudowną wyspą pełną pięknych plaż. Mimo że znajdują się na niej wykopiska i zabytki archeologiczne, turyści bardziej zainteresowani są wylegiwaniem się na plażach tudzież korzystaniem z wielu możliwości aktywnego wypoczynku: dlugie spacery, jazda na rowerze tudzież windsurfing.

o Cyklady:

Wyspy Cyklady to najbardziej znany archipelag na Morzu Egejskim, jedne z najpiekniejszych wysp na swiecie.

Z przepieknymi, piaszczystymi plazami, tradycyjna grecka architektura i stylem zycia, ludzmi cieplymi i goscinnymi, to nic dziwnego, ze miliony greckich i zagranicznych turystow odwiedza Cyklady co roku by korzystac z tego raju.