Pico

Porownaj promy z Pico do Faial

2 ferry routes łączą Pico i Faial oferując w sumie 8 przepłynięć dziennie. Atlanticoline oferuje 2 routes, Sao Roque do Horta operuje 6 razy dziennie, i Madalena do Horta ktora operuje 8 razy dziennie.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z Pico do Faial zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Pico do Faial

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Pico do Faial

Faial - przewodnik:

Faial jest jedna z Centralnych Wysp w samym sercu portugalskiego archepelagu, Azores na Polnocnym Atlantyku.

"Niebieska Wyspa" jest trzecia popularna wyspa in Azores, nazwana przez dlugie rzedy hortensji w niebieskiej i bialej obudowie. Nie tylko przez kolowe krajobrazy, ale takze culture z glowna osada Horta oferujac bary, ekscentryczna przystan i fascynujace Scrimshaw Museum posiadajaca wszechstronna kolekcje artefaktow morskich. Dla tych ,ktorzy lubia spedzac czas na dworzu sa wycieczki po gorach Monte da Guia krater i Whaler chapter Kaplica daje najwyzsze widoki na wyspie Pico i pokrewnymi, a otaczajacy niebieski ocean oferuje jedne z najlepszych nurkowania i waleni miejsc w Europie.

Promy przyplywaja do Horta na poludniowo wschodnim wybrzezu Faial z prawie kazdej wyspy z Azores, z wyjatkiem malej wysepki Corvo w polnocno zachodnim kacie archipelago, podroz promem to najprostrzy sposob na podroz.