Majorka

Jak zarezerwowac promy z Majorka na Formenterę

Obecnie jest jedna trasa dzialajaca pomiedzy Majorka i Formentera operowana przez 1 firma promowa - Balearia. Palma na Formenterę polaczenie promowe operuje tygodniowo z planowanym czasem przeplyniecia od okolo 5 godziny.

Podczas gdy podjelismy sie wyjatkowa troska o zapewnienie prawidlowych informacji na tej stronie, jako ze czestotliwosc i czas trwania przeplyniec na wszystkich trasach moga sie roznic od czasu do czasu, chcielibysmy poradzic, ze mozesz uzyskac aktualne ceny na Majorka Formentera polaczenie miedzy Palma i Formentera.

Mapa połączeń promowych z Majorka do Formentera

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Majorka do Formentera

o Majorka:

Majorka jest wyspą należącą do Balearów, leżącą na Morzu Śródziemnomorskim.

Podobnie jak inne wyspy należące do Balearów, takie jak Ibiza, Formentera i Menorka, Majorka jest bardzo popularnym celem podróży.

Oprócz Palmy, stolicy Majorki, warto zobaczyć Valldemossę, Serrę de Tramuntana i Sóller. Na północy odwiedź rzymskie ruiny Alcúdii, zobacz zapierające dech w piersi widoki na Cap Formentor lub wybierz się na spacer portowymi uliczkami Pollensy. Na południowym zachodzie odwiedź Santa Ponsę, miasto i port Andratx, i luksusową przystań Puerto Portals. Wschodnie resorty warte zobaczenia to Cala d'Or i niegdyś wioska rybacka, Porto Colom.