Lesbos

Porownaj promy z Lesbos do Cyklady

3 ferry routes łączą Lesbos i Cyklady oferując w sumie 5 przepraw w tygodniu. Hellenic Seaways oferuje 3 routes, Mytilene do Mykonos operuje 2 razy dziennie, Mytilene do Síros operuje 2 razy dziennie, i Sigri do Mykonos ktora operuje 1 razy dziennie.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z Lesbos do Cyklady zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Lesbos do Cyklady

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Lesbos do Cyklady

Lesbos - przewodnik:

Lesbos to jedna z największych greckich wysp na Morzu Egejskim położona przy wybrzeżu Turcji i formalnie na kontynencie azjatyckim. Stolicą i największym miastem na Lesbos jest Mitylena - w starożytności miejsce, w którym mieszkała Safona.

Śródziemny klimat i nieskażony obecnością człowieka krajobraz sprawiają, że Lesbos jest doskonałym miejscem dla tych, którzy chcą zasmakować "prawdziwej" Grecji.

Cyklady - przewodnik:

Wyspy Cyklady to najbardziej znany archipelag na Morzu Egejskim, jedne z najpiekniejszych wysp na swiecie.

Z przepieknymi, piaszczystymi plazami, tradycyjna grecka architektura i stylem zycia, ludzmi cieplymi i goscinnymi, to nic dziwnego, ze miliony greckich i zagranicznych turystow odwiedza Cyklady co roku by korzystac z tego raju.