Lesbos

Jak zarezerwowac promy z Lesbos na Cyklady

Sa 2 trasy dzialajacych pomiedzy Lesbos i Cyklady oferujac w sumie 4 przepraw w tygodniu. Hellenic Seaways operuje 2 tras, Mytilene do Mykonos dziala 2 razy w tygodniu & Mytilene do Síros okolo 2 razy w tygodniu.

Jako ze dlugosc oraz czestotliwosc polaczen na niektorych trasach moze sie roznic, proponujemy wyszukanie aktualnych polaczen z Lesbos na Cyklady aby uzyskac najswiezsze informacje.

Mapa połączeń promowych z Lesbos do Cyklady

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Lesbos do Cyklady

o Lesbos:

Lesbos to jedna z największych greckich wysp na Morzu Egejskim położona przy wybrzeżu Turcji i formalnie na kontynencie azjatyckim. Stolicą i największym miastem na Lesbos jest Mitylena - w starożytności miejsce, w którym mieszkała Safona.

Śródziemny klimat i nieskażony obecnością człowieka krajobraz sprawiają, że Lesbos jest doskonałym miejscem dla tych, którzy chcą zasmakować "prawdziwej" Grecji.

o Cyklady:

Wyspy Cyklady to najbardziej znany archipelag na Morzu Egejskim, jedne z najpiekniejszych wysp na swiecie.

Z przepieknymi, piaszczystymi plazami, tradycyjna grecka architektura i stylem zycia, ludzmi cieplymi i goscinnymi, to nic dziwnego, ze miliony greckich i zagranicznych turystow odwiedza Cyklady co roku by korzystac z tego raju.