Ikaria

Jak zarezerwowac promy z Ikaria na Cyklady

Sa 4 trasy dzialajacych pomiedzy Ikaria i Cyklady oferujac w sumie 12 przepraw w tygodniu. Hellenic Seaways operuje 4 tras, Evdilos do Mykonos dziala 5 razy w tygodniu, Agios Kirikos do Mykonos okolo 1 raz w tygodniu, Agios Kirikos do Síros okolo 1 raz w tygodniu & Evdilos do Síros okolo 5 razy w tygodniu.

Jako ze dlugosc oraz czestotliwosc polaczen na niektorych trasach moze sie roznic, proponujemy wyszukanie aktualnych polaczen z Ikaria na Cyklady aby uzyskac najswiezsze informacje.

Mapa połączeń promowych z Ikaria do Cyklady

Kliknij aby zobaczyć mapę

o Ikaria:

Ikaria jest grecką wyspą leżącą na Morzu Egejskim, około 19km na południowy zachód od Samos.

Wyspa, która wzięła swoją nazwę od mitycznego Ikara, ma około 40km długości i 8km szerokości.

Ikaria uważana jest za jedną z pięciu "niebieskich zon" świata - miejsc, w których ludność regularnie dożywa sędziwego wieku, być może ze względu na czyste górskie powietrze, zapierające dech w piersiach krajobrazy, terapeutyczne gorące źródła, piękne plaże i krystalicznie czyste morze.

o Cyklady:

Wyspy Cyklady to najbardziej znany archipelag na Morzu Egejskim, jedne z najpiekniejszych wysp na swiecie.

Z przepieknymi, piaszczystymi plazami, tradycyjna grecka architektura i stylem zycia, ludzmi cieplymi i goscinnymi, to nic dziwnego, ze miliony greckich i zagranicznych turystow odwiedza Cyklady co roku by korzystac z tego raju.