Cyklady

Jak zarezerwować promy z Cyklady na Samos

Cyklady oferuje liczne połączenia promowe na Samos. Promy obecnie łączą 4 porty w Cyklady z 2 porty w Samos.

Łącznie są [--[--X--] przeprawy promowe--] na 6 Trasy, które są operowane przez 2 firmy promowe w tym SeaJets & Hellenic Seaways. Najkrótszy rejs trwa około 3 godziny 45 minuty (Mykonos do Karlovassi).

Zapoznaj się z całą listą połączeń z Cyklady na Samos, na naszej stronie poniżej lub skorzystaj z wyszukiwarki powyżej.

Mapa połączeń promowych z Cyklady do Samos

Kliknij aby zobaczyć mapę

Cyklady - przewodnik:

Cyklady to grecki archipelag na Morzu Egejskim, położony na południowy wschód od lądu.

Cyklady mają wszystko: możesz tam przeżyć prawdziwe przygody, potraktować pobyt na wyspie jako romantyczną podróż bądź błogi wypoczynek. Wyspy to nie tylko oszałamiająco piękne krajobrazy, lecz także wspaniałe dziedzictwo kulturowe, bogata historia oraz wspaniała kuchnia.

Na Cykladach nigdy nie zabraknie Ci ciekawych miejsc do zwiedzenia. Delos to legendarne miejsce narodzin greckich bóstw Apollina i Artemidy oraz siedziba wielu stanowisk archeologicznych, podczas gdy Mykonos słynie ze wspaniałych plaż, które są doskonałym miejscem na odpoczynek po dniu pełnym przygód.

Jeśli chodzi o odkrywanie Grecji i jej wysp, podróżowanie promem to szybki i wygodny sposób. Z archipelagu możesz dostać się z łatwością na okoliczne greckie wyspy oraz ląd. Istnieje również wiele połączeń promowych między wyspami wewnątrz archipelagu.

Samos - przewodnik:

Samos jest grecką wyspą na Morzu Egejskim, na południe od Chios, na północ od Patmos i Dodekanezu, i niedaleko wybrzeża Azji Mniejszej.

Samos jest cudowną wyspą pełną pięknych plaż. Mimo że znajdują się na niej wykopiska i zabytki archeologiczne, turyści bardziej zainteresowani są wylegiwaniem się na plażach tudzież korzystaniem z wielu możliwości aktywnego wypoczynku: dlugie spacery, jazda na rowerze tudzież windsurfing.