Algeria

Porownaj promy z Algieria do Francja

Algieria oferuje liczne połączenia promowe do Francja. Promy obecnie łączą 4 Porty w Algieria z 1 Porty w Francja.

Łącznie są [--[--X--] przeprawy promowe--] na 4 ferry routes, które są operowane przez 2 firmy promowe w tym Corsica Linea i Algerie Ferries. Najkrótszy rejs trwa około 21 godzina 0 minuta (Marsylia).

Zapoznaj się z całą listą połączeń z Algieria do Francja, na naszej stronie poniżej lub skorzystaj z wyszukiwarki powyżej.

Mapa połączeń promowych z Algieria do Francja

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Algieria do Francja

Algieria - przewodnik:

Algieria jest najwiekszym krajem w Afryce, w regionie Morza Srodziemnego i 35tym najbardziej zaludnionym na ziemi. Kraj ten graniczy z Marokiem na polnocnym zachodzie, Sahara Zachodnia i Mauretania na zachodzie, na poludniowym zachodzie z Mali, z Nigeria na poludniowym wschodzie, na wschodzie z Libia, z Tunezja na polnocnym wschodzie, a na polnoc z wybrzezem Morza Sroziemnego.

Algieria jest drugim co do wielkosci rezerwatem ropy naftowej w Afryce i eksport energii to podstawa gospodarki, dostarczajac duze ilosci gazu ziemnego do Europy.

Francja - przewodnik:

Francja jest jednym z najbardziej turystycznych państw na świecie, a tym samym jednym z najbardziej zróżnicowanym geograficznie krajów w Europie.

Francja to nie tylko Paryż z Wieżą Eiffla, ale także malownicze Alpy, Lazurowe Wybrzeże i lawendowe pola. Nie można zapomnieć też o niezliczonych winnicach i innych zabytkach.

Jest wiele sposobów by dostać się do Francji, prom to jeden z szybszych i prostszych. Wiele z najwiekszych Europejskich przewoźników posiadają polaczenia pomiędzy Francja, a innymi krajami, wyspami z regularnymi przejściami. Od Wielkiej Brytanii i Irlandii do północy , Wysp Śródziemnomorskich , Północnej Afryki i na południ kraju.

Francuskie porty oferują liczne połączenia promowe nie tylko z Anglią, ale także z Irlandią, krajami Afryki Północnej (Tunezja, Algieria, Maroko) lub wyspami Korsyka i Sardynią.