Prom Nynäshamn do Rostock

Nynäshamn Rostock polaczenie laczy Szwecja z Niemcy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Hansa Destinations. Polaczenie odbywa sie do 2 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 17 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Nynäshamn Rostock zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Nynäshamn - Rostock

  • Hansa Destinations
    • 2 przeprawy w tygodniu 17 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Nynäshamn Rostock

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Nynäshamn Rostock to samochod + 2 pasażerów.

Nynäshamn - Przewodnik

Nynashamn to miasto i port położone w województwie sztokholmskim w Szwecji, około 60 km na południe od Sztokholmu. znane jako punkt wypadowy na Wyspę Gotlandię. Miasto jest popularnym miejscem wakacyjnym dla Szwedów w miesiącach letnich.Istnieje tu wiele restauracji i butików, gdzie sprzedaje się dużo wykonanych lokalnie produktów. Na początku 20 wieku, Nynäshamn stał się również znany jako uzdrowisko, choć większość obiektów zostało zamkniętych przed końcem I wojny światowej.

Z portu odpływają promy na Gotlandie i do Gdańska w Polsce.

Rostock - Przewodnik

Niemieckie miasto Rostock jest najwiekszym miastem w polnocnym niemieckim stanie Mecklenburg-Vorpommern. Miasto jest okolo 12 km od Morza Baltyckiego, przy rzece Warnow River. Miasto jest gospodarzem jednego z najstarszych uniwersytetow. Zalozony w 1419, Uniwersytet Rostock jest trzecim najstarszym uniwersytetem w Niemczech, i jednym z najstarszych na swiecie. Miasto jest rowniez domem dla rocznych Hanse Sail festiwalu, podczas korego wiele duzych statkow muzealnych wyplywa na morze. Festiwal przyciaga okolo 1.5 miliona ludzi kazdego roku. Jest rowniez festiwal jazzowy Ostsee-Jazz.

Port Rostock jest najwiekszym portem w Niemczech, i jednym z najwazniejszych w Europie. Promy z portu odplywaja do Gedser i Trelleborga.