Niestety, Fynshav - Bojden usługa nie jest już dostępna.
...

Promy do Fynshav - Bojden

Serwis Fynshav - Bojden byl operowany przez AlsFærgen, BornholmerFærgen & Scandlines.

Fynshav - Bojden trasa nie jest juz aktywna i obecnie nie ma alternatywnych, bezposrednich polaczen promowych pomiedzy Dania i Dania. Prosze przejrzec nasze trasy, porty, destynacje lub operatorow promowych, aby zobaczyc czy jest alternatywna opcja lub skorzystaj z linkow na tej stronie, aby uzyskac dodatkowe informacje.

Mozesz takze zarezerwowac bilety na 1000 innych trasach z naszego pola wyszukiwania.

Średnia cena promu Fynshav Bojden

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Fynshav Bojden to samochod + 2 pasażerów.

Fynshav - Przewodnik

Als to duńska wyspa położona na Morzu Bałtyckim i leży na wschód od Półwyspu Jutlandzkiego. Wyspa ma powierzchnię 124 tys. mil z liczbą ludności około 51.000. Fynshav jest wypełniona natura i jest rajem dla miłośników przyrody, a ziemia jest zdominowana przez wzgórza i lasy. Klimat na wyspie jest łagodny, a to doprowadziło do wzrostu roślin egzotycznych, czego nie znajdziecie nigdzie indziej w Danii.

Als leży na wschód od Półwyspu Jutlandzkiego w mieście Sønderborg, i na północ od niemieckiego wybrzeża w Szlezwiku. Zajmuje powierzchnię 321 km kw., o łącznej populacji ok 50.000 i obejmuje Gmine Sønderborg od stycznia 2007 r.

Trasa promowa z Bojden na zachodnim wybrzeżu Fionii do Fynshav na wyspie Als, pozwala na skróty z Fionii do Południowej Jutlandii i Niemiec bez konieczności jazdy w poprzek Lillebæltsbroen. Prom wyplywa z Bojden lub Fynshav co dwie godziny. Jednak w ciągu dnia w okresie letnim, dwa promy przeplywaja trasę Bojden-Fynshav z wyjazdami cogodzinnymi.

Bojden - Przewodnik

Male dunskie miasteczko Bojden, na wyspie Fionii, posiada port, ktory moze pomiescic mieszanine malych komercyjnych lodzi rybackich i statkow wycieczkowych.Obszar wokol portu, gdzie odwiedzajacy beda czesto spedzac czas wraz z mieszkancami. Fionia (Fyn) jest drugim co do wielkosci wyspy w Danii, polozony miedzy wyspa Zelandii i kontynentalna Danii (Jutlandii). Zwiedzający moga tam zobaczyc, dlaczego nazywa wyspa Danii ogrod, z lagodnych wzgorz, sadow, zywoplotow i strzechą, szachulcowe zabudowania.