Zarezerwuj Bojden Prom

Bojden port w Dania polaczy Was z Fynshav w Dania z wyborem do 12 polaczen promowych dziennie. Dluglosc polaczenia Bojden do Fynshav trwa od 50 minuty i polaczenie operowane jest przez AlsFærgen.

Bojden Mapa Portu

Kliknij aby zobaczyć mapę

Bojden Obsluga Promu

 • AlsFærgen
  • 12 Przeprawy Dziennie 50 min
  • Uzyskaj cenę

Bojden Przewodnik

Bojden leży w pięknym i spokojnym rejonie na południu duńskiej wyspy Fyn, otoczonej wodami Lillebaelt, ładnymi plażami, portowymi wioskami i zapierającymi dech w piersiach krajobrazami.

Miasteczko znajduje się blisko różnorakich atrakcji, dając możliwość spędzenia czasu na łonie natury, wdychając świeże powietrze. Jest doskonałym miejscem wypoczynku dla rodzin!

Jeśli chodzi o sklepy, Bojden nie jest rajem dla zakupowiczów. Aczkolwiek, oddalone o 10km Faaborg oferuje wszystko, czego brak w Bojden: sklepy, wąskie uliczki przepełnione stoiskami z lokalnym rzemiosłem i sztuką, restauracje.

Jak dostac sie do Bojden portu promowego

 • Bojden adres portu

  Bojden Landevej 49, Bojden, 5600, Fåborg

 • Bojden Zakwaterowanie

  Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Bojden przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą Bojden Zakwaterowanie strona na najlepszymi cenami, z największych wyborem noclegów online!