COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Dunkierka - Dover jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Dunkierka do Dover - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Francja do Anglii.

Na pokładzie promów

Przewoźnicy Promowi - Dunkierka - Dover

  • 12 Sailings Daily 2 hr
  • Get price

Opinie na temat Prom Dunkierka - Dover

 • "Rejs i obsługa"

  Dobra

  'D Class' travelled on D Class

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Super"

  Ok

  'D Class' travelled on D Class

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam"

  Wszystko w idealnym porządku !

  'D Class' travelled on D Class

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Great"

  Great trip.

  'D Class' travelled on D Class

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Dunkierka do Dover

Dunkierka Dover polaczenie laczy Francja z Anglia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, DFDS Seaways. Polaczenie odbywa sie do 12 razy dzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Dunkierka Dover zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Dunkierka - Przewodnik

W nadmorskiej miejscowości, owoce morza znajdują się często w menu. Moules i frytki są powszechne, jak i ostrygi i wiele innych potraw z nazwami języka flamandzkiego. Jeśli chcesz udać się na zakupy, to w centrum miasta znajduje się piękna mieszanka butików wokół Place Jean Bart. Warto się również wybrać do centrum handlowego Centrum Marine z francuskimi sklepami odzieżowymi. Istnieje również kilka hipermarketów w niewielkiej odległości od miasta.

Trasa promowa z portu Dunkierka prowadzi do portu w Dover w Anglii. Operator DFDS Seaways oferuje 11 rejsów dziennie.


Dover - Przewodnik

Znajduje się na południowym wybrzeżu Anglii, miasto oraz port Dover jest głównym portem dla pasażerów i towarów do Europy kontynentalnej. Port, którym leży na Kanale La Manche, znajduje się w najwęższym miejscu pomiędzy Francja i Wielka Brytania i jest najbardziej ruchliwym portem pasażerskim na świecie. Około 16 mln turystów, 2,1 mln pojazdów ciężarowych, 2,8 mln samochodów i motocykli oraz 86.000 wagonów przemieszcza sie przez port każdego roku. Klify kredowe, znane jako White Cliffs of Dover, można podziwiać podczas przeprawy promem. Wąskie przejście między Anglią i Francją nazywa się Cieśnina Dover.

Ważną atrakcją w mieście jest Dover Castle, który stoi na straży portu. Jest to średniowieczny zamek, który powstał w 12 wieku i został opisany jako "Klucz do Anglii" ze względu na jego znaczenie w całej historii obronnej. Jest to również największy zamek w Anglii. Dziś, Dover Castle ma istotne znaczenie krajowe jako zabytkowy budynek, który został poddany ochronie przed nieautoryzowanym zmianom. Zamek, tajne tunele i tereny otaczające, są obecnie własnością English Heritage, a tym samym główną atrakcją turystyczną miasta.