Albania Luxury Ferries
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Albania Luxury Ferries

Albania Luxury Ferries świadczy usługi promowe między Grecją a Albanią, łącząc malownicze wyspy Korfu w Grecji i Saranda w Albanii. Od momentu rozpoczęcia działalności ich głównym celem zawsze było zapewnienie bezpiecznego i niezawodnego transportu dla mieszkańców i międzynarodowych turystów, którzy chcą odwiedzić te dwie malownicze wyspy Grecji i Albanii.

Albania Luxury Ferries, które działają na trasie Korfu-Saranda-Korfu z 16 letnimi i 2 zimowymi trasami dziennie, zbudowały nowy statek w 2024 roku, który spełnia wszystkie warunki Unii Europejskiej dotyczące transportu pasażerów / turystów i który wraz z AZIMUT, który jest drugim statkiem, będzie stale obsługiwał powyższą linię.

Ich nowy statek z 2024 roku ma wymiary 50 m, pojemność 400 osób, 40 samochodów osobowych, autobusów i ciężarówek i będzie obsługiwał powyższą linię w około 50 minut. Pasażerowie podróżujący Albania Luxury Ferries mogą podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na Morze Jońskie z otwartego pokładu. Pod pokładem znajduje się również wiele wygodnych miejsc siedzących, z przyjaznym personelem pod ręką. Zwierzęta są również mile widziane na pokładzie.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Albania Luxury Ferries i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Albania Luxury Ferries. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Albania Luxury Ferries routes and ports

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.