Zakynthos do Brindisi Prom

Zakynthos Brindisi trasa promowa laczy Wyspy Jońskie z Wlochy i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. European Seaways obsluguje do 1 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 18 godziny 30 minuty gdy Red Star Ferries serwis operuje do 1 razy w tygodniu trwajacym od 18 godz.

To daje 2 przeplyniecia tydzien na trasie Zakynthos Brindisi pomiedzy Wyspy Jońskie i Wlochy. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Zakynthos - Brindisi Armatorzy Promowi

  • European Seaways
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 18 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę
  • Red Star Ferries
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 18 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Zakynthos Brindisi

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Zakynthos Brindisi to samochod + 2 pasazerów.

Zakynthos Przewodnik

Grecka wyspa Zakynthos jest trzecią co do wielkości wyspa Jońskia i znajduje się na Morzu Jońskim. Zwany także Zante, wyspa jest około 20 km od Grecji kontynentalnej, a około 15 km na południe od wyspy Kefalonia. Navagio Beach jest chyba jedna z najbardziej znanych i popularnych atrakcji turystycznych na wyspie. Plaża jest zatoka w południowo-zachodniej części wyspy, otoczona wysokimi klifami, do ktorych można dotrzeć tylko łodzią lub spadochronem, jeśli jesteś na tyle odważny!Plaża bierze swoją nazwę od wraku (MV Panagiotis), który zatonął na brzegu, w okolicy 1980 roku. Obszar Anafonitria ma mały taras widokowy z widokiem na wrak, i jest też klasztor w pobliżu. Wyjątkowe i wspaniałe krajobrazy wokół plaży sprawiają, że jest ulubionym miejscem dla skoczków BASE, i każdego roku, w sierpniu, ważnym wydarzeniem w kalendarzu BASE.

Zakynthos posiada dwa porty. Główny port znajduje się w Zakynthos Town a inny w miejscowości Agios Nikolaos. Od głównego portu jest połączenie do portu w Kyllini. Z portu w Agios Nikolaos jest połączenie do portu Pesada na wyspie Kefalinia.

Brindisi Przewodnik

Port we wloskim miescie Brindisi lezy na wybrzezu Adriatyku, w regionie Apulia. Podobnie jak wiele innych miast na wybrzezu Adriatyku Apulii, historia Brindisi jest nierozerwalnie związana z ziemia lezaca na wschód. Dzieki swojemu duzemu naturalnego portu, miasto zawsze bylo i nadal jest jednym z najwazniejszych portow wloskich. Dziś jest głownym punktem wyjscia dla promow udajacych sie do Grecji i na Balkanach, ale w jezyku greckim, w szczegolności w czasach rzymskich i sredniowieczu, sluzyl do wielu innych celow. Jest wiele rzeczy do zrobienia i zobaczenia w miescie w tym Castello Svevo Zamek Grande (lub) i Zamek Aragonii.Pierwszy zostal zbudowany przez cesarza Fryderyka II i ma plan trapezu z masywnych kwadratowych wiez. Ten ostatni zostal zbudowany przez krola Ferdynand I w koncu XV wieku na wyspie S. Andrea.

Z portu miasta, prom plynie do takich miejsc jak Paksos, Korfu, Igoumenitsa i Patras, Zakynthos.