Vigourmarine
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Vigourmarine

Vigourmarine to malezyjski operator, który zapewnia regularne promy z Merang na wyspy Redang i Lang Tengah położone na wschodnim wybrzeżu Malezji. Obecnie jest to usługa sezonowa, która działa do końca września. Może to jednak ulec zmianie w zależności od liczby rezerwacji otrzymanych w okresie letnim.

Vigourmarine oferuje 3 trasy, w tym z Merang na wyspę Redang, z Merang na wyspę Lang Tengah i z wyspy Redang na wyspę Lang Tengah. Wszystkie promy ze stałego lądu odpływają z przystani Merang znajdującej się u ujścia Sungai Merang. Prosimy o przybycie co najmniej 30 minut przed planowanym odjazdem, aby mieć czas na odprawę. Promy obsługiwane przez Vigourmarine przyjmują wyłącznie pasażerów pieszych.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Vigourmarine rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Vigourmarine bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Vigourmarine z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Vigourmarine

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.