Redang Island
Merang Jetty
Promy do Malezja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Redang Island Merang Jetty

Trasa promowa Redang Island Merang Jetty łączy Malezja z Malezja i jest obecnie obsługiwana przez 2 przewoźników.

Porównaj teraz i wyszukaj najlepszą ofertę dla twojej podróży.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Redang Island do Merang Jetty?

Czas przeprawy promowej z Redang Island do Merang Jetty wynosi około 45m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Redang Island do Merang Jetty i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Redang Island do Merang Jetty?

Cena promu z Redang Island do Merang Jetty może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Redang Island do Merang Jetty wynosi 33 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Redang Island a Merang Jetty?

Istnieje 2 popularnych operatorów promowych dla Redang Island do Merang Jetty. Są to
  • Al Ameen Boat Services
  • Vigourmarine

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Redang Island do Merang Jetty?

Zarezerwuj promy z Redang Island do Merang Jetty poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Merang Jetty od Redang Island?

Odległość pomiędzy Redang Island a Merang Jetty wynosi około 4 mil morskich.

Redang Island do Merang Jetty Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 20/05/2024 a 26.05.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Vigourmarine 09:00 09:45 45 minuty Codzienność
Vigourmarine 11:00 11:45 45 minuty Codzienność
Vigourmarine 13:00 13:45 45 minuty Codzienność
Vigourmarine 16:00 16:45 45 minuty Codzienność

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.