Niestety, Ventspils - Travemunde usługa nie jest już dostępna.
...

Promy do Ventspils - Travemunde

Serwis Ventspils - Travemunde byl operowany przez Stena Line.

Pomimo tego, ze polaczenie promowe nie jest obecnie dostepne, jako strona ze stosunkowa duza skala polaczen, pracujaca z wiekszoscia firm promowych, jestesmy w stanie zaoferowac Panstwu alternatywne przeprawy promowe operowane z Lotwa lub do Niemiec, ktore zostaly przedstawione ponizej.

Kliknij link ponizej dla dalszych informacji lub wybierz z menu po lewej stronie, aby porownac ceny biletow, rozklady i zarezerwowac bilety promowe teraz.

Alternatywne polaczenia na trasie Ventspils Travemunde

Średnia cena promu Ventspils Travemunde

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Ventspils Travemunde to samochod + 2 pasazerów.

Ventspils Przewodnik

Ventspils to miasto położone w północno-zachodniej części Łotwy, w historycznym regionie Kurlandii i jest 6. największym miastem w kraju. Leży na rzece Venta, na wybrzeżu Morza Bałtyckiego i słynie z dużych koncertów, festiwali i wielu innych przyjemności i imprez kulturalnych, które przyciągaja tysiące turystów każdego roku. Zimą miasto gości Ceremonie wręczenia radiowej nagrody łotewskiej "Musical Bank" i telewizyjny krajowy wybór na Konkurs Piosenki Eurowizji. W miescie odbywa sie również ostatni koncert łotewskiej muzyki pop w Ogrodzie Renka w lipcu. Ponadto, w drugi weekend lipca odbywają się obchody Festiwalu Morza. Dla rodziny, w Ventspils Adventure Park znajduje się stok narciarski, tor linowy, tor bobslejowy, trampoliny i inne rozrywki.

Co ważne, miejski portu pozostaje wolny od lodu i prowadzi usługi promowe do Szwecji i Niemiec.

Travemunde Przewodnik

Niemieckie miasto Lubeka to szczególnie malownicza miejscowość słynie z licznych budowli gotyckich, a także jej smaczne marcepanu. Jest to chyba najbardziej znana z kultowego 15-wiecznej bramy Holstentor, który szczyci się prawdziwy wygląd bajki, z dwoma cylindrycznymi wieżami. Za Lubeck Holstentor, miasto średniowiecznego uroku czeka na odwiedzających, gdzie będą odkrywać wiele zabytkowych budynków, tak wiele w tym, że Lubeka został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO od połowy 1980 roku. Wiele z najlepszych zwiedzanie w Lubece leży w obrębie Starego Miasta, znany po prostu jako "Altstadt '.Część miasta otoczona jest rzeką Trave, w odległości krótkiego spaceru od zarówno dworzec kolejowy (Hauptbahnhof) i dworca autobusowego. W pobliżu, ogromny prom leży nad Morzem Bałtyckim, w dzielnicy Travemünde, gdzie znajduje się również kilka miłych piaszczyste beachfronts i prawdziwą atmosferę nadmorskiej turystyki. Około Lubeki i jego wielu placu znajdziesz szereg historycznych atrakcji turystycznych i znanych zabytków. Szczególnie interesujące jest 13-wieczny ratusz (Rathaus), pięknyDom (Katedra w Lubece), wspaniały pałacowy architektura Rantzau Castle (Schloss Rantzau) i Geist Szpital Heiligen, najstarszy szpital w Niemczech sięga 1227.