COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Venezia Lines

Venezia Lines oferuje bardzo szybkie przeprawy promowe przez Adriatyk, łączące północne wybrzeże Włoch z Chorwacją.

Jak sama nazwa wskazuje, Venezia Lines pływają głównie z włoskiego portu w Wenecji, podczas gdy usługi mają w ostatnim biegu z Rimini i Bari.

Działa od kwietnia do października, Venezia Lines może przewozić około 300 pasażerów, czas trwania przejścia to od 2 ½ do 4 godzin (w zależności od trasy) są zdecydowanie najszybszym nośnikiem łączącym porty północnego Adriatyku w średniej długości z prędkością około 35 węzłów.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Venezia Lines rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Venezia Lines bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Venezia Lines z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Venezia Lines

Venezia Lines opinie klientów

 • "Daniel Porzucek"

  Bardzo dobra

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Co warto?"

  Komfortowy i spokojny rejs. Nie podobało mi się wyraźne dzielenie na klientów VIP i tych innych... Przewodnicy świetni, z poczuciem humoru. Nie polecam jedzenia oferowanego przez firmę w broszurce. Generalnie należy wykupić transport w Wenecji do placu Św. Marka i później z powrotem na statek. Reszta oferowanych „atrakcji” już niekoniecznie a zwłaszcza ten lunch. Całość oceniam jak najbardziej pozytywnie i rekomenduje tego dostawce

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Rejs i pobyt w Wenecji."

  Fantastyczna impreza! Nie dość, że katamaran o słusznej mocy i stabilności podczas rozpruwania adriatyckich fal to jeszcze świetna obsługa przez kompetentną załogę. Program zwiedzania Wenecji dopasowany do potrzeb każdego uczestnika wyprawy (zwiedzasz sam lub prawie wszystko z przewodnikiem łącznie z obiadem po rozsądnych cenach).

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Rejs Porec-Wenecja "

  Rewelacja, polecam każdemu przeżyć tą przygodę. Nie obawiaj się jeśli płyniesz do Wenecji pierwszy raz i nie wiesz jak zorganizować czas - Wenezia Lines ma w swojej ofercie program z przewodnikiem - zobaczysz wszytko co trzeba , zjesz obiad i udasz się w romantyczny rejs gondolą. 😊

  Przeczytaj Więcej Zwiń