Venezia Lines
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Venezia Lines

Venezia Lines oferuje bardzo szybkie przeprawy promowe przez Adriatyk, łączące północne wybrzeże Włoch z Chorwacją.

Jak sama nazwa wskazuje, Venezia Lines pływają głównie z włoskiego portu w Wenecji, podczas gdy usługi mają w ostatnim biegu z Rimini i Bari.

Działa od kwietnia do października, Venezia Lines może przewozić około 300 pasażerów, czas trwania przejścia to od 2 ½ do 4 godzin (w zależności od trasy) są zdecydowanie najszybszym nośnikiem łączącym porty północnego Adriatyku w średniej długości z prędkością około 35 węzłów.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Venezia Lines rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Venezia Lines bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Venezia Lines z innymi firmami promowymi.

Na pokładzie Venezia Lines

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Venezia Lines opinie klientów

 • "Nie obyło się bez stresu"

  Sama podróż super, trochę zaskoczyła nas ilość kontroli paszportowych i czas jaki jest na to "marnowany". Direct Ferries napędził nam stracha bo jakieś kilka dni po zapłacie przysłali informację, że płatność została odrzucona. Udało się to jakoś wyprostować ale stres był. Najlepiej jest kupować na stronie oficjalnej przewoźnika są zniżki.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Venecja-Porec"

  Ogólnie bardzo komfortowa podróż. Prom chyba powinni trochę odremontować. Z cateringu nie korzystałem więc nie wiem. Zdecydowanie za zimno w przestrzeni pasażerów

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Rejs Pula-Wenezia"

  Trochę się bałam, ze do rejsu nie dojdzie- w Puli nie ma biura Venezia Lines dopiero na godzinę przed rejsem pojawiają się Agenci z biletami. Poza tym rejs punktualny, bardzo przyjemny, z przewodnikiem opowiadającym o Venezii- jest możliwość spędzenia z nim czasu w samym mieście i za spora opłata skorzystać z oferty wspólnego lunchu i przepraw po kanałach. Polecam serdecznie. PS jedyny minus to klimatyzacja- 3,5 h w lodowce może dać we znaki 

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Daniel Porzucek"

  Bardzo dobra

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.