Prom Varberg do Grenaa

Varberg Grenaa polaczenie laczy Szwecja z Dania. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 14 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 4 godziny 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Varberg Grenaa zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Varberg - Grenaa

  • Stena Line
    • 14 przeprawy w tygodniu 4 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Varberg Grenaa

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Varberg Grenaa to samochod + 2 pasażerów.

Varberg - Przewodnik

Szwedzkie miasto Varberg, znajduje się w Halland i wraz z resztą Halland jest znany z "typowego zachodniego wybrzeża", piaszczysymi plażami, które stopniowo zmieniają się w skalisty teren, jak Bohuslän Arcipelago i tak daleko na północ, jak Przylądek Północny. Po zaledwie 20 minutach drogi w gleb lądu, jest zupełnie inny teren, gdzie zostaną Państwo powitani przez wzgórza, jeziory i lasy. Miasto jest popularne wśród turystów, szczególnie w miesiącach letnich. Jedna z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych miasta jest jego twierdza, częściowo ze względu na jego wielkość, a po drugie dlatego, że nie ma jednolitości architektonicznej. Budowę twierdzy rozpoczeto pod koniec 13 wieku. Blisko Varberg jest VLF nadajnik Grimeton, ktory jest interesującym obiektem radiowo-techniczne i zaliczonym przez UNESCO jako miejsce Światowego Dziedzictwa Kulturowego, ktore można zwiedzać latem.

Z miejskiego portu jest 14. promow w tygodniu do Grenaa.

Grenaa - Przewodnik

Duńskie miasto Grenaa jest portem morskim na wschodnim wybrzeżu Półwyspu Jutlandzkiego i jest największym miastem w regionie. Grenaa Kościół w centrum miasta ma jeden z najlepszych organów i carillon z 42 dzwonami z brązu i jest warte odwiedzenia. W mieście znajduje się również na Kattegatcentret, akwarium znajduje się nad morzem z dużych rekinów i naciskiem na Nordic ryb słonowodnych oraz Muzeum Osjylland-Grenaa w mieście. Spacerując po mieście można zobaczyć wiele dzieł sztuki na wystawie. Innym popularnym miejscem w mieście jest 5 km piaszczysta plaża wraz z wielu pięknych domków, które są dostępne do wynajęcia.

Grenaa jest podłączony promem do Varberg w Szwecji i wyspy Anholt.Terminal promowy znajduje się blisko centrum Grenå i otwiera na godzinę przed promów wyjazdu. Bilety można kupić na poziomie 2, to także miejsce gdzie możesz wsiąść na prom w przypadku podróży bez samochodu.