COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Varberg - Grenaa jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Varberg do Grenaa - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Szwecja do Danii.

Na pokładzie promów

Przewoźnicy Promowi - Varberg - Grenaa

  • 14 Sailings Weekly 4 hr 15 min
  • Get price

Opinie na temat Prom Varberg - Grenaa

 • "Verberg-Grenaa"

  Super podroz, nie ma na co narzekac, jedzenie przecietne, ale reszta byla fantastyczna.

  'Stena Nautica' travelled on Stena Nautica

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Varberg do Grenaa

Varberg Grenaa polaczenie laczy Szwecja z Dania. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 14 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 4 godziny 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Varberg Grenaa zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Varberg - Przewodnik

Szwedzkie miasto Varberg, znajduje się w Halland i wraz z resztą Halland jest znany z "typowego zachodniego wybrzeża", piaszczysymi plażami, które stopniowo zmieniają się w skalisty teren, jak Bohuslän Arcipelago i tak daleko na północ, jak Przylądek Północny. Po zaledwie 20 minutach drogi w gleb lądu, jest zupełnie inny teren, gdzie zostaną Państwo powitani przez wzgórza, jeziory i lasy. Miasto jest popularne wśród turystów, szczególnie w miesiącach letnich. Jedna z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych miasta jest jego twierdza, częściowo ze względu na jego wielkość, a po drugie dlatego, że nie ma jednolitości architektonicznej. Budowę twierdzy rozpoczeto pod koniec 13 wieku. Blisko Varberg jest VLF nadajnik Grimeton, ktory jest interesującym obiektem radiowo-techniczne i zaliczonym przez UNESCO jako miejsce Światowego Dziedzictwa Kulturowego, ktore można zwiedzać latem.

Z miejskiego portu jest 14. promow w tygodniu do Grenaa.


Grenaa - Przewodnik

Duńskie miasto Grenaa jest portem morskim na wschodnim wybrzeżu Półwyspu Jutlandzkiego i jest największym miastem w regionie. Grenaa Kościół w centrum miasta ma jeden z najlepszych organów i carillon z 42 dzwonami z brązu i jest warte odwiedzenia. W mieście znajduje się również na Kattegatcentret, akwarium znajduje się nad morzem z dużych rekinów i naciskiem na Nordic ryb słonowodnych oraz Muzeum Osjylland-Grenaa w mieście. Spacerując po mieście można zobaczyć wiele dzieł sztuki na wystawie. Innym popularnym miejscem w mieście jest 5 km piaszczysta plaża wraz z wielu pięknych domków, które są dostępne do wynajęcia.

Grenaa jest podłączony promem do Varberg w Szwecji i wyspy Anholt.Terminal promowy znajduje się blisko centrum Grenå i otwiera na godzinę przed promów wyjazdu. Bilety można kupić na poziomie 2, to także miejsce gdzie możesz wsiąść na prom w przypadku podróży bez samochodu.