Varberg
Grenaa
Promy do Dania
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Varberg Grenaa

Znajdz ceny promow Varberg Grenaa, zobacz rozklady i okazje z [--Website--] oraz porownaj z innymi polaczeniami z Szwecja lub do Danii aby zaoszczedzic na cenie biletu.

Zobacz harmonogram i ceny wszystkich promow z Varberg do Grenaa upewniajac sie ze dostaniesz najlepsza oferte na wybranej trasie. Jesli dostepna jest alternatywna trasa, ktora umozliwi Ci zaoszczedzic, te opcje rowniez Ci podamy.

Porownaj liczne polaczenia promowe i harmonogram dla promow Varberg Grenaa online wybierajac miejsce wyplyniecia z Varberg Grenaa Wyszukiwarka i wcisnij przycisk wyszukiwania.

Varberg do Grenaa - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Szwecja do Danii.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Varberg a Grenaa?

  Jest 0 operator promowy dla Varberg do Grenaa i jest to
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Varberg do Grenaa?

  Zarezerwuj promy z Varberg do Grenaa poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Varberg do Grenaa?

  Nie możesz podróżować jako pasażer pieszy, obecnie możesz podróżować promem tylko z pojazdem.
 • Czy można zabrać samochód na prom z Varberg do Grenaa?

  Nie, tylko pasażerowie piesi mogą podróżować na promie.
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Varberg do Grenaa?

  Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.

Varberg - Przewodnik

Szwedzkie miasto Varberg, znajduje się w Halland i wraz z resztą Halland jest znany z "typowego zachodniego wybrzeża", piaszczysymi plażami, które stopniowo zmieniają się w skalisty teren, jak Bohuslän Arcipelago i tak daleko na północ, jak Przylądek Północny. Po zaledwie 20 minutach drogi w gleb lądu, jest zupełnie inny teren, gdzie zostaną Państwo powitani przez wzgórza, jeziory i lasy. Miasto jest popularne wśród turystów, szczególnie w miesiącach letnich. Jedna z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych miasta jest jego twierdza, częściowo ze względu na jego wielkość, a po drugie dlatego, że nie ma jednolitości architektonicznej. Budowę twierdzy rozpoczeto pod koniec 13 wieku. Blisko Varberg jest VLF nadajnik Grimeton, ktory jest interesującym obiektem radiowo-techniczne i zaliczonym przez UNESCO jako miejsce Światowego Dziedzictwa Kulturowego, ktore można zwiedzać latem.

Z miejskiego portu jest 14. promow w tygodniu do Grenaa.


Grenaa - Przewodnik

Duńskie miasto Grenaa jest portem morskim na wschodnim wybrzeżu Półwyspu Jutlandzkiego i jest największym miastem w regionie. Grenaa Kościół w centrum miasta ma jeden z najlepszych organów i carillon z 42 dzwonami z brązu i jest warte odwiedzenia. W mieście znajduje się również na Kattegatcentret, akwarium znajduje się nad morzem z dużych rekinów i naciskiem na Nordic ryb słonowodnych oraz Muzeum Osjylland-Grenaa w mieście. Spacerując po mieście można zobaczyć wiele dzieł sztuki na wystawie. Innym popularnym miejscem w mieście jest 5 km piaszczysta plaża wraz z wielu pięknych domków, które są dostępne do wynajęcia.

Grenaa jest podłączony promem do Varberg w Szwecji i wyspy Anholt.Terminal promowy znajduje się blisko centrum Grenå i otwiera na godzinę przed promów wyjazdu. Bilety można kupić na poziomie 2, to także miejsce gdzie możesz wsiąść na prom w przypadku podróży bez samochodu.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.