Prom Valle Gran Rey do Los Cristianos

Valle Gran Rey Los Cristianos polaczenie laczy La Gomera z Teneryfa. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Naviera Armas. Polaczenie odbywa sie do 3 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Valle Gran Rey Los Cristianos zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Valle Gran Rey - Los Cristianos

  • Naviera Armas
    • 3 przeprawy w tygodniu 1 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Valle Gran Rey Los Cristianos

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Valle Gran Rey Los Cristianos to samochod + 2 pasażerów.

Los Cristianos - Przewodnik

Los Cristianos jest jednym z najbardziej popularnych i zatłoczonych kurortów na Teneryfie, jednej z Wysp Kanaryjskich. Plaże są piękne i ma port, który oferuje wyprawy wędkarskie, rejsy, wycieczki na przyjemność dna łodzi szkła, nurkowaniu i promy na sąsiednią wyspę La Gomera. To był kiedyś stare miasteczko rybackie, które na przestrzeni lat odnotowano znaczący wzrost, co czyni go popularnym miejscem na udany dzień podróży. Wielu turystów pobyt w spokojniejszych ośrodków i odwiedzić Los Cristianos do szumu przed powrotem do odwrotu gdzie indziej na wyspie. Wiele ośrodków działania na całym deptaku, który graniczy z plażą. To długa promenada jest rajem dla dobrej jakości restauracji, barów i kawiarni, które oferują potrawy z całego świata, jak również typowe dania kuchni kanaryjskiej. W nocy świeci się jako jeden z najbardziej ruchliwych miejsc w południowej części Teneryfy. Z dala od plaż i deptak, będziemy odkrywać labirynt sklepów, w tym butiki projektantów mody i inne wspaniałe miejsca, aby podnieść się targować, z licznymi kawiarniami i barami rozrzucone pośród raju Ten kupujących.

Z miejskiego portu, promy mogą byc podjete, aby Valverde, San Sebastian de la Gomera i Santa Cruz de La Palma.