TurboJet
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

TurboJet

Przewoźnik promowy TurboJet posiada ponad 50 lat doświadczenia w żegludze i jest liderem na rynku turboodrzutowych przepraw z Hongkongu do Makau. Firma obsługuje milion pasażerów rocznie.

Oprocz laczenia portow w Hongkongu z Makau, Turbojet oferuja rowniez szereg tras we wspolpracy z Hong Kong International Airport stworzenia prostego powiazania z licznymi portami w delcie Rzeki Perlowej zapewniajac szybka i latwa obsluge promową dla pasazerow.

Celem turboodrzutowcow jest zaoferowanie Panstwu doskonala jakosc podrozy i na pokladzie znajdziesz szeroki wybor miejsc siedzacych w tym Ekonomicznych, Super i Premier Grand, a takze wybor zywnosci, napojow i sklep wolnoclowy.

Super Klasa posiada regulowane fotele I bilety obejmuja bezplatny posilek i gazety, priorytet opuszczenie statku i wylacznego korzystania z salonu Super Klasy.

Premier Grand Class oferuje pasazerom najwyzszy poziom luksusu i obejmuje gorące posilki, wino i wybor napojow podczas jazdy.

Turboodrzutowce w duzej flocie statoów o duzej predkości to jetfoils i katamarany, zdolne do przewozenia miedzy 190 i 400 pasazerow i podrozwanie z predkoscia do 45 wezlow.

Z directferries.pl można znaleźć TurboJet rozkłady jazdy, taryfy i zakupic TurboJet bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac TurboJet z innymi firmami promowymi.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.