Niestety, Tripoli - Tasucu usługa nie jest już dostępna.
...

Promy do Tripoli - Tasucu

Serwis Tripoli - Tasucu byl operowany przez Akgunler Denizcilik.

Tripoli - Tasucu trasa nie jest juz aktywna i obecnie nie ma alternatywnych, bezposrednich polaczen promowych pomiedzy Liban i Turcja. Prosze przejrzec nasze trasy, porty, destynacje lub operatorow promowych, aby zobaczyc czy jest alternatywna opcja lub skorzystaj z linkow na tej stronie, aby uzyskac dodatkowe informacje.

Mozesz takze zarezerwowac bilety na 1000 innych trasach z naszego pola wyszukiwania.

Srednia cena Tripoli Tasucu

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Tripoli Tasucu to samochod i 1 pasazer.

Tripoli Przewodnik

Trypolis to stolica i największe miasto Libii, położone w północno-zachodniej części kraju, w Trypolitanii, nad Morzem Śródziemnym.

Trypolis to największe miasto kraju, a także główny port i ośrodek przemysłowy.

Liczne są zabytki z okresu rzymskiego. Do najbardziej znanych należy łuk triumfalny Marka Aureliusza. Ważnymi zabytkami są położone w najstarszej części miasta liczne meczety: An-Naka مسجد الناقة z XVII w., uważany za najstarszy w Trypolisie, Karamanli مسجد قرمانلي (XVIII w.), Gurdżi مسجد قرجي(1 poł. XIX w.), czyli meczet Gruzina, ponieważ jego fundator pochodził z Gruzji. Na uwagę zasługuje cytadela, zwana As-saraj al-hamra (arab. "pałac czerwony" السراي الحمراء), zapewne od koloru tynku, w której obecnie mieści się muzeum historii i historii naturalnej), przy Placu Zielonym (As-saha al-chadra الساحة الخضراء) oraz pozostałości domów, świątyni i murów obronnych.