Trieste
Durres
Promy do Albania
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Trieste - Durres jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Prom z Trieste do Durres

Trieste Durres polaczenie laczy Włochy z Albania. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Adria Ferries. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 27 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Trieste Durres zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Trieste do Durres - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Włochy do Albanii.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Trieste do Durres?

  Czas przeprawy promowej z Trieste do Durres wynosi około 27h. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Trieste do Durres i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z Trieste do Durres?

  Cena promu z Trieste do Durres może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Trieste do Durres wynosi 0 €.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Trieste a Durres?

  Jest 1 operator promowy dla Trieste do Durres i jest to
  • Adria Ferries
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Trieste do Durres?

  Zarezerwuj promy z Trieste do Durres poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Trieste do Durres?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Trieste do Durres z
  • Adria Ferries
 • Czy można zabrać samochód na prom z Trieste do Durres?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Trieste do Durres z
  • Adria Ferries
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Trieste do Durres?

  Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Adria Ferries
 • Jak daleko jest Durres od Trieste?

  Odległość pomiędzy Trieste a Durres wynosi około 0 mil morskich.

Trieste - Przewodnik

Miasto Triest znajduje się w północno-wschodniej części Włoch, między Morzem Adriatyckim i Słowenia. Miasto ma wiele teatrów i kwitnące sceny kulturalne. Teatry w mieście to Opera Teatro Lirico Giuseppe Verdi, Politeama Rossetti, Teatr słoweńska w Trieście, Teatro La Contrada i Teatro miela. Popularną atrakcją w mieście jest Castello Miramare, który został wybudowany w latach 1856 i 1860 roku i znajduje się na nabrzeżu, około 8 km od miasta. Ogrody zamkowe są otwarte dla publiczności i zawierają wiele drzew i dwa stawy, z których jeden jest znany z łabędzi i drugi dla swoich kwiatów lotosu. Istnieje również Zamek i mała kaplica, gdzie krzyż wykonany z pozostałościami "Novara" został zachowany.

Port zapewnia odpowiednie udogodnienia dla pasażerów. Terminal pasażerski Stazione Marittima posiada salon, kawiarnie, toalety, sklep ogólnospożywczy i telefon. Promy z portu wyplywaja do Puli w Chorwacji i Igoumenitsa w Grecji.


Durres - Przewodnik

Durres znajduje się na zachodnim wybrzeżu Albanii. Jest około 35 km od Tirany, stolicy Albanii, i 30 km od międzynarodowego lotniska w Tiranie. Miasto leży na wybrzeżu w jednym z najwęższych punktów na Adriatyku, z włoskiego portu w Bari oddalonym około 300 km, a Brindisi 200 km. Durres to jedno z największych miast, a także największy port w Albanii. Miasto jest siedzibą Durres starożytnych morow miasta Durres, zwane także Durres Zamek, natomiast największy amfiteatr na Bałkanach znajduje się w mieście, w pobliżu portu. Ta konstrukcja pierwszego wieku jest obecnie rozpatrywana na wpisanie do Listy Swiatowego Dziedzictwa UNESCO. Niektóre ważne budynki w Durres to jego główna biblioteka, centrum kultury z Moisiu Teatru Aleksander, Teatr Estrada, teatru lalek i filharmonii. Istnieje także kilka muzeów, takich jak Muzeum Archeologiczne w Durres, Villa Reale Durres i Muzeum Historii (domu Aleksander Moisiu).


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.