Travemunde do Helsinki Prom

Travemunde Helsinki polaczenie laczy Niemcy z Finlandia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Finnlines. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 29 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Travemunde Helsinki zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Travemunde - Helsinki Armatorzy Promowi

  • Finnlines
    • 7 przeprawy w tygodniu 29 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Travemunde Helsinki

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Travemunde Helsinki to samochod + 2 pasazerów.

Travemunde Przewodnik

Niemieckie miasto Travemunde znajduje się w Lubece i leży przy ujściu rzeki Trave w Zatoce Lubeckiej. Założona w 12. wieku przez Henryka Lwa, księcia Saksonii, kiedy zbudował fortecę w celu ochrony ujścia rzeki Trave, miasto zostało później poprawione przez Duńczyków i stało się w 1317 roku miastem. Miasto jest obecnie największym portem w Niemczech nad Morzem Bałtyckim. Popularne atrakcje w mieście to jego latarnia, której początki sięgają 1539 i jest najstarsza wzdłuż niemieckiego wybrzeża Bałtyku. Innym jest statek muzeum, Latający P-Liner Passat, który ma swoje umocowanie w ujściu rzeki Trave.

Promy z portu wyplywaja do Szwecji, Finlandii, Rosji, Łotwy i Estonii.

Helsinki Przewodnik

Helsinki to stolica Finlandii, położony w południowej części kraju i leży na brzegu Zatoki Fińskiej. Jest to kompaktowy miasta łatwo dotrzeć pieszo. Projektowanie, architektura, kultura i zakupy są pokrywane jak są duże obszary park, lasy, jeziora i wybrzeże z licznymi wyspami.Największe muzeum historyczne w Helsinkach jest Muzeum Narodowe w Finlandii, który zawiera ogromną kolekcję od czasów prehistorycznych aż do 21 wieku.Sam budynek muzeum, krajowych romantycznym stylu neomedieval zamku, jest atrakcją turystyczną samą w sobie. Innym ważnym muzeum historyczne w mieście jest Muzeum Miasta Helsinek, który wprowadza gości do 500-letniej historii Helsinek.Uniwersytet w Helsinkach również wiele znaczących muzeów, w tym Muzeum Uniwersytetu i Muzeum Historii Naturalnej.

Nie są codzienne usługi promowe do Helsinek z Estonii, Szwecji i Niemiec. Wszystkie firmy promowe oferują również możliwość podjęcia z samochodem. Helsinki można dotrzeć promem także z Rosji, jak i Polski.