Tanie promy do Sycylia z directferries.pl

Wyszukaj najlepsze oferty do Sycylia na naszej stronie tanie promy do Sycylia. directferries.pl ma dostęp do najtańszych ofert promowych z Sycylia od największych operatorów. Jeśli nie chcesz przegapić najtańszych ofert promowych do Sycylia lub ofert specjalnych dodaj naszą stronę na Twitter lub Facebook!

Aby sprawdzić połączenia promowe do Sycylia, odwiedź naszą stronę Promy do Sycylia.

O naszych ofertach specjalnych dowiesz się też

Mediterranea: do 30% zniżki na rejsy Grimaldi Lines

wysłano:02 grudnia 2019 09:56 operator promowy: Grimaldi Lines

Płyń po Morzu Śródziemnym liniami Grimaldi i zaoszczędź do 30% przy rezerwacji w Direct Ferries.

Jesienne żeglarskie: oszczędź 25% z GNV

wysłano:25 listopada 2019 12:20

Grandi Navi Veloci oferuje wiele tras na Morzu Śródziemnym, a wszystkie ich rejsy są otwarte na rezerwacje do grudnia 2020 roku!

Sycylia - przewodnik

Sycylia jest największą wyspą na Morzu Śródziemnym (25 400 km²), leżącą na południowy zachód od Półwyspu Apenińskiego, od którego oddziela ją jedynie wąska Cieśnina Mesyńska. Powierzchnia górzystej wyspy wynosi 25,7 tys. km² zamieszkuje ją 5,1 mln mieszkańców. Najwyższym wzniesieniem na wyspie jest wulkan Etna (3323 m n.p.m.).

Sycylię charakteryzuje niepowtarzalny górzysty krajobraz, przechodzący w rozległe równiny oraz wybrzeże o długości 1039 km z piaszczystymi, żwirowymi i skalistymi plażami. Cechuje ją niezwykle bogata fauna i flora śródziemnomorska - dzika przyroda, z urokliwymi gajami oliwnymi i plantacjami cytrusów, których zapach unosi się w powietrzu.