Tanie promy do Finlandia z directferries.pl

Znajdz najlepsze oferty do Finlandia na naszej stronie tanie promy do Finlandia. directferries.pl ma dostęp do najtańszych ofert promowych z Finlandia od największych operatorów. Jeśli nie chcesz przegapić najtańszych ofert promowych do Finlandia lub ofert specjalnych dodaj naszą stronę na Twitter lub Facebook!

Aby sprawdzić połączenia promowe do Finlandia, odwiedz naszą stronę Promy do Finlandia.

Inne sposoby przejrzenia ofert promowych

Tego lata: Szwecja - Finlandia od zaledwie 40€ w jedną stronę

wysłano:05 stycznia 2018 11:33 operator promowy: Tallink Silja

Tego lata, możesz podróżować między Szwecją a Finlandią z Tallink Silja za jedyne 40€ podczas rezerwacji z Direct Ferries.

o Finlandia

Finlandia - to malowniczy kraj tysiąca jezior i wysp. Prawie 2/3 powierzchni zajmują lasy, w których można spotkać niedźwiedzie, wilki, lisy, łosie i renifery. Finlandia to także kraj Świętego Mikołaja, którego kwatera główna znajduje się w wysuniętej na północ jej części Laponii. Lapończycy są najstarszymi mieszkańcami Finlandii i większość z nich żyje jak ich dawni przodkowie. Ludność zamieszkująca południe kraju to Finowie, których przodkowie przybyli tu około 2000 lat temu z terenów Rosji (Ural).

Dzięki mentalności fińskiej oraz wspaniałej czystej przyrodzie, która jest obecna wszędzie: na wsi i w mieście, a nawet w miejscu pracy, spędzenie w niej wolnego czasu czy wakacji staje się coraz bardziej popularne.

W Helsinkach, stolicy Finlandii, znajduje się wiele zabytków z XIX wieku, ale można znaleźć tutaj i starsze, chociażby w dzielnicy Kruununhaka, gdzie stoją domy pochodzące z XVI-XVII wieku. Główną atrakcję stanowi tu; Plac Senacki "Senaatintori", Uniwersytet Yliopisto, parlament z końca XIX wieku (siedziba rządu Finlandii), Pałac Prezydencki z końca XIX w., Most Pitkasilta z 1878 roku oraz największy i najstarszy park Kaivopuisto.