Tanie promy do Finlandia z directferries.pl

Znajdz najlepsze oferty do Finlandia na naszej stronie tanie promy do Finlandia. directferries.pl ma dostęp do najtańszych ofert promowych z Finlandia od największych operatorów. Jeśli nie chcesz przegapić najtańszych ofert promowych do Finlandia lub ofert specjalnych dodaj naszą stronę na Twitter lub Facebook!

Aby sprawdzić połączenia promowe do Finlandia, odwiedz naszą stronę Promy do Finlandia.

Inne sposoby przejrzenia ofert promowych

EKSKLUZYWNA OFERTA! 20% ZNIŻKI Estonia-Finlandia z Tallink Silja

wysłano:16 maja 2018 12:56 operator promowy: Tallink Silja

Podróż pomiędzy Estonią a Finlandią z Tallink Silja z korzyścią ekskluzywnej oferty, kiedy zarezerwujesz z Direct Ferries!

WYJĄTKOWA OFERTA: do 25% zniżki na Eckerö Line

wysłano:23 kwietnia 2018 15:22 operator promowy: Eckerö Line

Eckerö Line prowadzi przeprawy promowe między Finlandią i Estonią, rezerwując teraz z Direct Ferries możesz skorzystać z wyjątkowej zniżki.

o Finlandia

Finlandia - to malowniczy kraj tysiąca jezior i wysp. Prawie 2/3 powierzchni zajmują lasy, w których można spotkać niedźwiedzie, wilki, lisy, łosie i renifery. Finlandia to także kraj Świętego Mikołaja, którego kwatera główna znajduje się w wysuniętej na północ jej części Laponii. Lapończycy są najstarszymi mieszkańcami Finlandii i większość z nich żyje jak ich dawni przodkowie. Ludność zamieszkująca południe kraju to Finowie, których przodkowie przybyli tu około 2000 lat temu z terenów Rosji (Ural).

Dzięki mentalności fińskiej oraz wspaniałej czystej przyrodzie, która jest obecna wszędzie: na wsi i w mieście, a nawet w miejscu pracy, spędzenie w niej wolnego czasu czy wakacji staje się coraz bardziej popularne.

W Helsinkach, stolicy Finlandii, znajduje się wiele zabytków z XIX wieku, ale można znaleźć tutaj i starsze, chociażby w dzielnicy Kruununhaka, gdzie stoją domy pochodzące z XVI-XVII wieku. Główną atrakcję stanowi tu; Plac Senacki "Senaatintori", Uniwersytet Yliopisto, parlament z końca XIX wieku (siedziba rządu Finlandii), Pałac Prezydencki z końca XIX w., Most Pitkasilta z 1878 roku oraz największy i najstarszy park Kaivopuisto.