Tanie promy do Estonia z directferries.pl

Znajdz najlepsze oferty do Estonia na naszej stronie tanie promy do Estonia. directferries.pl ma dostęp do najtańszych ofert promowych z Estonia od największych operatorów. Jeśli nie chcesz przegapić najtańszych ofert promowych do Estonia lub ofert specjalnych dodaj naszą stronę na Twitter lub Facebook!

Aby sprawdzić połączenia promowe do Estonia, odwiedz naszą stronę Promy do Estonia.

Inne sposoby przejrzenia ofert promowych

EKSKLUZYWNA OFERTA! 20% ZNIŻKI Estonia-Finlandia z Tallink Silja

wysłano:16 maja 2018 12:56 operator promowy: Tallink Silja

Podróż pomiędzy Estonią a Finlandią z Tallink Silja z korzyścią ekskluzywnej oferty, kiedy zarezerwujesz z Direct Ferries!

WYJĄTKOWA OFERTA: do 25% zniżki na Eckerö Line

wysłano:23 kwietnia 2018 15:22 operator promowy: Eckerö Line

Eckerö Line prowadzi przeprawy promowe między Finlandią i Estonią, rezerwując teraz z Direct Ferries możesz skorzystać z wyjątkowej zniżki.

o Estonia

Estonia jest najmniej zaludnionym krajem bałtyckim. Estończycy posługują się językiem ugro-fińskim, zupełnie odmiennym od swoich sąsiadów. Najeźdźcami w przeszłości byli Duńczycy i Szwedzi. To wszystko sprawia, że Estonia jest bardziej związana z Finlandią niż Łotwą czy Rosją, z którymi dzieliły ważne wydarzenia w swojej historii.

Tallin to piękna stolica, niewielka, zabudowana średniowiecznymi zabytkami, wysmakowana. Kraj jest usiany jeziorami, a wybrzeże tysiącem wysp. Największe z nich to Hiumaa i Saaremaa – trudno znaleźć spokojniejsze miejsce w całej Europie.