Tanie promy do Chorwacja z directferries.pl

Wyszukaj najlepsze oferty do Chorwacja na naszej stronie tanie promy do Chorwacja. directferries.pl ma dostęp do najtańszych ofert promowych z Chorwacja od największych operatorów. Jeśli nie chcesz przegapić najtańszych ofert promowych do Chorwacja lub ofert specjalnych dodaj naszą stronę na Twitter lub Facebook!

Aby sprawdzić połączenia promowe do Chorwacja, odwiedź naszą stronę Promy do Chorwacja.

O naszych ofertach specjalnych dowiesz się też

Chorwacja - przewodnik

Chorwacja to państwo w Europie Południowej, nad Morzem Adriatyckim, graniczące od południa z Bośnią i Hercegowiną oraz z Czarnogórą, od wschodu z Serbią oraz Węgrami i Słowenią od północy. Od południowego zachodu ma dostęp do Morza Adriatyckiego.

Chorwacja jest prawdziwym rajem dla turystów. To niewielkie państwo cieszy się coraz większym zainteresowaniem, nie tylko ze względu na bliskość i dość niskie ceny, ale także z racji wspaniałych warunków do uprawiania wielu przeróżnych sportów.

Sezon urlopowy trwa od maja do października; sierpień jest najbardziej "oblężonym" miesiącem. Ze względu na wyższe ceny i dużą ilość ludzi, wielu turystów wybiera na spędzenie urlopu np. czerwiec lub wrzesień. Na wybrzeżu Słońce świeci średnio 2600 godzin w roku, więc i poza ścisłym sezonem obawy odnośnie pogody są nieuzasadnione.

Do najbardziej odwiedzanych miast należą między innymi Dubrownik, Zadar, Split, Pula i Porec.