COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Tanah Merah - Bintan Lagoon Resort jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Singapur do Bintan Wyspa.

Przewoźnicy Promowi - Tanah Merah - Bintan Lagoon Resort

Prom Tanah Merah do Bintan Lagoon Resort

Zdobadz najlepsze okazje na przeprawach prmowych pomiedzy Singapur i Bintan Wyspa na polaczeniu Tanah Merah do Bintan Lagoon Resort z Direct Ferries i porownaj alternatywne dostepne polaczenia.

Zobacz harmonogram i ceny wszystkich promow z Tanah Merah do Bintan Lagoon Resort upewniajac sie ze dostaniesz najlepsza oferte na wybranej trasie. Jesli dostepna jest alternatywna trasa, ktora umozliwi Ci zaoszczedzic, te opcje rowniez Ci podamy.

Wystarczy wybrac kraj wyjazdu, a nastepnie Tanah Merah Bintan Lagoon Resort lub inna trase, jesli wolisz, a nastepnie liczbe pasazerow podrozujacych na promie i wcisnij szukaj!

Tanah Merah - Przewodnik

Region Tanah Merah znajduje się we wschodniej części Singapuru i składa się głównie z prywatnych budynków mieszkalnych, lekkich parków przemysłowych i klubów. Ziemia została stworzona w 1970 roku, gdy większość regionów wzgórza były wyrównane i wrzucone do morza. Temasek Szkoła Podstawowa stoi gdzie Tanah Merah Kechil klif kiedyś stał. Na skrzyżowaniu Południowej Bedok Alei i Upper East Coast Road, na jednym końcu, a na Nowy Upper Changi Road, to miejsce, gdzie wzgórza nagle sie koncza.

Istnieje wiele szlaków komunikacyjnych, które służą przedmieściom regionu, które czynia go dostępnym dla wszystkich. Nowa Górna Changi Road, która biegnie przez dzielnice mieszkalna Tanah Merah, oferuje wiele linii autobusowych.

Obszar ten jest także domem dla terminalu promowego w Tanah Merah z regularnymi usługami na indonezyjskie wyspy Riau.