Taars do Spodsbjerg Prom

Taars Spodsbjerg polaczenie laczy Dania z Dania. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, LangelandsFærgen. Polaczenie odbywa sie do 18 razy dzien ktore trwaja mniej wiecej 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Taars Spodsbjerg zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Taars - Spodsbjerg Armatorzy Promowi

  • LangelandsFærgen
    • 18 Przeprawy Dziennie 45 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Taars Spodsbjerg

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Taars Spodsbjerg to samochod i 2 pasazerów.

Taars Przewodnik

Duńska miejscowość portowa Tars, znajduje się w Vendsyssel, w północnej części Jutlandii i jest częścią Hjorring i ma około 2000 mieszkańców. Nazwa wioski prawdopodobnie pochodzi od Boga, Nordic Thor, i odwoluje się w 1264 jako Thorse, co może oznaczać sanktuarium Thora. Vendsyssel jest najbardziej wysunięta na północ dzielnica zarówno w Jutlandii i Danii. Jest oddzielona od stałego lądu Jutlandii przez Limfjord i jest częścią wyspy Północnej Jutlandii.

W terminalu promowym jest dużo miejsca, aby czekać na prom. Promy odplywajace z Tars zabieraja pasażerów pieszych, samochody, motocykle, motorowery i rowery i odplywaja do Spodsbjerg na Langeland. Czas przeolyniecia to około 45 minut.

Spodsbjerg Przewodnik

Duńskie miasto i port w Spodsbjerg znajduje się na wyspie Langeland. Jest to mała wspólnota z nielicznymi obiektami turystycznymi innymi niż kilka sklepów, kawiarni i hotelu. Kawiarnia znajduje się na przystani promowej i posiada piękny widok na promy. Jest przyjazna dla dzieci plaża, która znajduje się w niewielkiej odległości na południe od miasta. Spodsbjerg to stare miasteczko rybackie, gdzie w 1994 roku został zbudowany port jachtowy na 180 miejsc. Z sąsiedniego portu promowego częste są rejsy do Lolland. Wędkowanie i Spodsbjerg są naturalnie połączone i jest gdzie znajdą Państwo jeden z najlepszych obszarów rybackich w Danii.

Langeland wyspa znajduje się pomiędzy Wielki Bełt i Zatoka Kiel.Wyspa mierzy 285 km kw. I liczy około 13.000. Na wyspie produkuje zboże i znany jest jako teren rekreacyjny.Most łączy go Tasinge poprzez SIO - małą wyspę o populacji ok. 20 - i główne wyspy Fionii na północnym zachodzie.

Promy z portu miasta odjeżdża do Taars.