Stromstad do Sandefjord Prom

Stromstad Sandefjord trasa promowa laczy Szwecja z Norwegia i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Fjord Line obsluguje do 14 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 2 godziny 30 minuty gdy Color Line serwis operuje do 4 razy dziennie trwajacym od 2 godz 30 min.

To daje 42 przeplyniecia tydzien na trasie Stromstad Sandefjord pomiedzy Szwecja i Norwegia. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Stromstad - Sandefjord Armatorzy Promowi

  • Fjord Line
    • 14 Cotygodniowe Przeprawy 2 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę
  • Color Line
    • 4 Przeprawy Dziennie 2 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Stromstad Sandefjord

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Stromstad Sandefjord to samochod i 2 pasazerów.

Stromstad Przewodnik

Miasto Stromstad znajduje się w Västra Götaland w Szwecji. Miasto ma niewielką populację około 6500, ale ze względów historycznych jest nadal klasyfikowany jako miasto. Położony przy ujściu rzeki Stromsan, miasto może prześledzić jego początków do 1500 roku, gdzie drewno było transportowane do sprzedawanych wzdłuż rzeki, do statków oczekujących w porcie. Z czasem miasto stało się ważnym ośrodkiem żeglugi, a następnie w drugiej połowie 18 wieku miasto rozinelo sie podczac wielkiej epoki połowowej śledzia. Jednocześnie stworzono podstawy do tego, co było później, aby stać się głównym symbolem Stromstad - uzdrowisko Stromstad.

Najstarsza część miasta to Bukten, gdzie domy szeregowe można znaleźć, ze wspaniałym widokiem na port i łodzie. Domy te skonstruowano na koniec 18 wieku i podczas całego 19 wieku.

Z miejskiego portu, można poplynac promem na Sandefjord w około 2 godziny i 30 minut.

Sandefjord Przewodnik

Norweskie miasto Sandefjord to nowoczesne miasto z ciekawą historią, piękne krajobrazy i gospodarzem wielu imprez kulturalnych.Miasto jest popularny wśród turystów i znajduje się około 120 km na południe od Oslo. Sandefjord, duży wybór restauracji i kawiarni. Niektórzy przewodnicy twierdzą Sandefjord znajduje się to, co jest prawdopodobnie najlepszą restaurację w Norwegii, który znajduje się w nowoczesnym budynku, w pobliżu portu. Również znajduje się w porcie jest sprzedawca ryb, które znane jest z doskonałej jakości swoich ryb i innych specjałów. Sandefjord posiada również urocze centrum miasta, który składa się z mieszanki starych i nowoczesnych budynków i wielu sklepów.

Jednym z najważniejszych odkryć w wieku Viking został znaleziony w grobie z Gokstadhaugen w Sandefjord.Statek z Gokstad można oglądać w Muzeum Łodzi Wikingów w Oslo.

Promy z portu miasta odjeżdżają do Stromstad oraz do innych miejsc wzdłuż wybrzeża Norwegii.