Spodsbjerg do Taars Prom

Spodsbjerg Taars polaczenie laczy Dania z Dania. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, LangelandsFærgen. Polaczenie odbywa sie do 18 razy dzien ktore trwaja mniej wiecej 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Spodsbjerg Taars zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Spodsbjerg - Taars Armatorzy Promowi

  • LangelandsFærgen
    • 18 Przeprawy Dziennie 45 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Spodsbjerg Taars

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Spodsbjerg Taars to samochod i 2 pasazerów.

Spodsbjerg Przewodnik

Port w Spodsbjerg znajduje się na wyspie Langeland w Danii. Nie ma wiele do zobaczenia w mieście, ale ma ładny port z kawiarnią, gdzie można usiąść i oglądać promy. Gospodarka miasta jest związana z rybołówstwem, ale w 1994 roku Port jachtowy z 180 miejscami do cumowania został zbudowany. Z sąsiedniego portu promowego częste są rejsy do Lolland. Wędkowanie i Spodsbjerg są naturalnie połączone i tu znajdą Państwo jeden z najlepszych obszarów rybackich w Danii.

Wyspa Langeland leży między Great Belt i Zatoka Kiel i ma obszar 285 km kw., z liczbą ludności około 13.000. Głównym źródłem dochodów wyspy jest produkcja ziarna. Jest most, który łączy wyspę z Tasinge poprzez Sio, która jest mała wyspa z populacją około 20, i z główna wyspa Fionii na północnym zachodzie.

Promy z portu miasta odplywaja do Taars.

Taars Przewodnik

Duńska wieś Taars znajduje się w Vendsyssel, w północnej części półwyspu Jutlandii i jest częścią gminy Hjorring i ma około 2000 mieszkańców.Nazwa wsi prawdopodobnie pochodzi od boga Thora Nordic.Obszar ten został wymieniony w 1264, jak Thorse, który może oznaczać sanktuarium Thora.

Vendsyssel jest północna najbardziej tradycyjnej dzielnicy Danii i Jutlandii. Podzielony jest od kontynentalnej Jutlandii przez Limfjord i jest technicznie część Vendsyssel. Vendsyssel jest częścią Północnej Dania Region.

Na terminalu promowym smoły można zaparkować swój samochód, kupić bilety i rozprostować nogi podczas oczekiwania na prom. Od Tårs na Lolland, promem stóp pasażerów, samochody, motocykle, motorowery i rowery do Spodsbjerg na Langeland.