COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sky Marine

Sky Marine, wcześniej znana jako Dodekanez Latające Delfiny, łączy tureckie miasta Fethiye i Bodrum z greckimi wyspami Rodos i Kos w archipelagu Dodekanezu.

Sky Marine używa szybkiego wodolotu o nazwie Ibiscus, który może pochwalić się maksymalną prędkością trzydziestu dwóch węzłów. Może przewozić ponad stu trzydziestu pasażerów i został wyposażony w szeroką gamę sprzętu bezpieczeństwa i telekomunikacyjnego, dzięki czemu każda żegluga jest szybka, komfortowa i całkowicie bezstresowa.

Podróżując ze Sky Marine, wyspa Rodos, położona nieco ponad siedemnaście kilometrów od tureckiego wybrzeża, znajduje się zaledwie półtorej godziny drogi od Fethiye.

Firma oferuje jedne z najszybszych przepraw promowych w Grecji, więc nie może być łatwiej przeskakiwać między pięknymi wyspami Dodekanez i niektórymi z najbardziej malowniczych miast portowych na Turkusowym Wybrzeżu w południowo-zachodniej Turcji.

Directferries.pl pozwala na porównanie Sky Marine rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Wszystkie trasy Sky Marine

Sky Marine opinie klientów

  • "Super"

    Wszystko ok

    Przeczytaj Więcej Zwiń
  • "Fehtiye "

    The cruise takes longer time. And there is also additional fee in Port  10€ per person 

    Przeczytaj Więcej Zwiń