Sky Marine
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Sky Marine

Sky Marine, wcześniej znana jako Dodekanez Latające Delfiny, łączy tureckie miasta Fethiye i Bodrum z greckimi wyspami Rodos i Kos w archipelagu Dodekanezu.

Sky Marine używa szybkiego wodolotu o nazwie Ibiscus, który może pochwalić się maksymalną prędkością trzydziestu dwóch węzłów. Może przewozić ponad stu trzydziestu pasażerów i został wyposażony w szeroką gamę sprzętu bezpieczeństwa i telekomunikacyjnego, dzięki czemu każda żegluga jest szybka, komfortowa i całkowicie bezstresowa.

Podróżując ze Sky Marine, wyspa Rodos, położona nieco ponad siedemnaście kilometrów od tureckiego wybrzeża, znajduje się zaledwie półtorej godziny drogi od Fethiye.

Firma oferuje jedne z najszybszych przepraw promowych w Grecji, więc nie może być łatwiej przeskakiwać między pięknymi wyspami Dodekanez i niektórymi z najbardziej malowniczych miast portowych na Turkusowym Wybrzeżu w południowo-zachodniej Turcji.

Directferries.pl pozwala na porównanie Sky Marine rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Na pokładzie Sky Marine

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Sky Marine opinie klientów

  • "Super"

    Wszystko ok

    Przeczytaj Więcej Zwiń
  • "Fehtiye "

    The cruise takes longer time. And there is also additional fee in Port  10€ per person 

    Przeczytaj Więcej Zwiń

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.